reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

reklama
u mnie zostało 5 jak na razie a spadło 7. Od dziś zaczełam ćwiczenia i mam nadzieję ze szybko reszte zgubię :)
 
A ja nie jem nic słodkiego od wczoraj (bo po porodzie to jakoś strasznie miałam ochotę na słodkości - dobrze, że nie przybrałam w tym czasie na wadze). Ja też już powoli zaczynam ćwiczyć brzuszki i sumiennie wsmarowuję kremik w brzuszek, bioderka i udka. Za niecałe dwa tygodnie mam wesele i z racji, że w nic normalnego (w czym mogłabym pójść na wesele) sie nie mieszczę, to postanowiłam, że pożyczę coś od koleżanki no i pożyczyłam ale załamka :-( , bo koleżanka nosi rozmiar 46 :-( . Ale myślę, że przez te kilka dni te ciuszki będą dla mnie już troszkę luźniejsze :-) .
A dziś dowiedziałam się, że najprawdopodobniej na wiosnę żeni się brat mojego męża, wiec teraz to mam już tak silną motywację, że napewno zgubie te zbędne prawie 17 kg (u mnie skutek dwóch ciąż - oj ciąży mi :-( )
 
reklama
Do góry