reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Ja już teraz, mam prawie 20 kg (17kg) do zrzucenia. Ciekawe jak nam to pójdzie.
Boję się, że mi za dużo zostanie. A tak się starałam oby za dużo nie przytyć :(
 
reklama
Cześć laseczki,
ja tez mam prawie +20kg :o i jestem przerazona jak sobie poradze z waga po porodzie.Ale za to maleństwo juz wazy prawie 3500!! a jeszcze troszkę czasu zostało...
Nadwagę musze szybko zrzucic bo nie zmieszczę sie w stare ciuchy!! Podobno karmienie piersia bardzo pomaga w zrzuceniu kilogramów, oby mój dzidziuś ciagnął cyca, hehe.....
Pozdrowionka:)
 
Z tym cycem to różnie bywa. Ja karmiłam ponad rok i nic nie zrzuciłam. Trochę schudłam jak do pracy poszłam, ale niewiele...
 
Oj tak tak. Ta nasza kochana waga - szczególnie mam już mających dzieci.
Ja na dzień obecny mam 15 kg ale jak dodam 7 kg, których nie zdążyłam zrzucić po Krzysiu to wychodzi niezła sumka.
No ale co tam. Mam bardzo ambitne plany i nie poprzestanę jak ich nie osiągnę! I nie zarzekam się , że już dwa miesiące po porodzie będę "laseczką" - bo wiem, że to niemożliwe ale jestem cierpliwa i wytrwała.
A i "laseczką" to ja nigdy nie byłam ;D
 
U mnie waga po porodzie 56 czyli tylko 4 kilo do zrzucenia!!! ;D A no i brzuszka prawie nie mam, myślałam, że będzie duuuużo gorzej. ;)
 
reklama
Do góry