reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

To jak mnie to mogło opusciccccccc :(?? Przepraszam Poziomka :*** Ja ciagle Cie widziałam i byłam pewna ze jestes z Nami...ale ze mnie gapa :( Ale teraz to niesamowicie sie cieszeeeeee ze test jest pozytywny i tak jak pisza dziewczyny juz na pewno nie odejdziesz od marcówek :***
 
reklama
Poziomki ..nie mogło być inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Superowo ;-) i oby się trzymało !!!! Buziole i nie oddamy Cię -to masz jak w banku ;-)
Ona...luzik, ważne ,że już jesteśmy w temacie ;-)
A mnie naszło na czekoladę mleczną i zaraz będzie jak już pół wciągnęłam ;-)
 
poziomki wieeeeelkie gratulacje! chyba wiele z nas czekalo tu na takie wiadomosci od ciebie :tak: super ze sie udalo. Mam nadzieje ze i na marcoweczkach bedziesz sie nadal udzielac?:tak::-)


zostawic fo na chwile a tu tyle stron.....
a zamiast pasty z lososia zadowolilam sie laysami fromage :-D a mdlilo mnie strasznie cale popoludnie,wiec az dziwne ze sie po nich jeszcze trzymam....
jeszcze 'krowki' sie do mnie usmiechaja :-D
 
reklama
Poziomki - czyli będzie Cię teraz o jedną Poziomkę więcej!;-) a może i dwie, kto wie ;-);-) gratuluję!! (p.s. a którą pozycją, jeśli można spytać, na kraba? hihi) :-D
 
Do góry