reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

reklama
Azorek a jestes tego na 100%pewna??Sa juz zabki na wierzchu, bo wiesz lekarz a lekarz. Kubie stwierdzono zabkowanie w wieku 4 mscy a pierwszy mu wyszedl w wieku 10mscy:eek::eek::sorry::sorry:

Kasiu ja tez tam jak zagladam to takie cosik biale widzialam -jak u Mewy.ja jak znam nasze szczescie to domniemam ze zabki beda ja meczyc a wyjda za 2-3 mce:wściekła/y:jak dla mnie dziasla wygladaja normalnie ale ja nie mam porownania jak wygladaja rozpulchnione:sorry:dla tego polegam na opinii "fachowca" w tej dziedzinie a jak wiadomo z tym roznie bywa:confused2:
 
Dziewczyny a co do tej wit. C to nam pediatra mówiła żeby dawać bo teraz zwiększone zapotrzebowanie, na razie jeszcze nie kupiłam ale pewnie dziś do apteki się przejdę, i pytanko, czy wy dajecie tak profilaktycznie dzień w dzień? czy tylko jak jakiś katarek się pojawia? bo wiem że u piwoni maleńka ma katarka a jak pozostałe??
 
hmmm....
a ja zadnych witamin poza D nie podaje... byl czas ze Monia miala tyle lekow ze smialam sie ze juz jej mleka nie trzeba... D,K, zelazo, sab simplex, bio gaia...

ostatnie przeziebienie wypedzilam jej samymi inhalacjami - witaminy C nie podawalam bo...zapomnialam :zawstydzona/y:

a co do zabkow to Monia od urodzenia ma dwie biale kropki w miejscu na jedyneczki :tak: zeboresy to nie sa :-)
Jasiowi pierwsze zabki wyszly jak mial 7 miesiecy ale NIGDY swoim zachowaniem nie zdradzal ze zabkuje...zlote dziecko :tak:

synek kolezanki tez urodzil sie z zabkiem :-) ale ona miala blizniaki i piersia karmila bardzo krotko :tak:
 
maggie, ja podaję od prawie 3 tygodni, mimo że malutka już zupełnie zdrowa; uważam, że teraz, w tym jesienno-zimowym okresie i szalejącej wokół grypy, na pewno nie zaszkodzi:tak:
a czy ten cebion jest smakowy? bo cevikap nie i jak go podaję małej rozpuszczony w odrobinie wody to i tak jest to kwaśne;
 
ja Cebion podaje non stop od pierwszego przeziębienia jak była malutka i podaje go bezpośrednio do buxki,moja go uwielbia i zawsze tak śmiesznie przy nim cmoka
 
Piwonia - czy ten Alantan na szyjkę to zasypka jest? bo maść i krem kiedyś sama używałam, zasypki nie widziałam; a skoro piszesz, że ładnie działa, to bym kupiła;
ja cevikap muszę rozpuszczać w wodzie, tak jest na ulotce napisane - ale juz przynajmniej nie muszę podawać jej tego z mlekiem z butli, bo się nauczyła ladnie jeść (ze strzykawki); przy bananowym syropku (Sanosvit Calcium) też się krzywi i cmoka, paść można:-D
 
reklama
Piwonia - czy ten Alantan na szyjkę to zasypka jest? bo maść i krem kiedyś sama używałam, zasypki nie widziałam; a skoro piszesz, że ładnie działa, to bym kupiła;
ja cevikap muszę rozpuszczać w wodzie, tak jest na ulotce napisane - ale juz przynajmniej nie muszę podawać jej tego z mlekiem z butli, bo się nauczyła ladnie jeść (ze strzykawki); przy bananowym syropku (Sanosvit Calcium) też się krzywi i cmoka, paść można:-D

tak pisze zasypka na tym i ja to stosowałam dosć długo i pod paszki tez dawałam
 
Do góry