reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

reklama
Deli to super że maleńka Ci już ładnie przybiera:tak:
Mewa, ja wiem tylko że mogą kły czasem wychodzić jako pierwsze ale czy przedtrzonowe czy trzonowe to nie wiem :eek:

a może po prostu Adaś ma taki krzywy dzień? ja mojego już też o zębiska podejrzewałam i już niby coś tam wymacałam a się okazało że zero zębów:cool2:
 
Dokladnie tak o ile dwojki czy jedynki moga wychodzic w roznej kolejnosci to nawet o trojki bym sie klocila bo to zabki ktore wychodza dopiero po trzonowych czworkach. mati ma juz wszystkie oprocz trojek i piatek. No a szostki to juz w ogole na koncu. W ogole czesto moze sie nam wydawac ze placz i marudzenie to na zabki a poczekamy jeszcze ladnych kilka miesiecy. Wpierw wychodzace trojki to naprawde rzadkosc. predzej wyjdzie czworka jak trojka choc czasem sie zdarza
 
dzieki dziewczyny

no przejelam sie bo on rzadko placze, normalnie marudzi i owszem
zab moze to nie jest ale wyraznie ma twarda biala narosl na dziasle i jak tak go dzis obserwowalam to wyraznie sobie tam palce wsadza
najwyzej sie przejde do lekarza z tym

zreszta czerwone miejsca na szyi jeszcze gorsze sie zrobily od wczoraj a juz stosuje masc specjalna co dostal na recepte
 
To normalne Mewa dziasla przygotowuja sie na zabki i dlatego takie cos biale widac. ja przez jakis czas bylam pewna ze to na bank trojki wychodza bo w tym miejscu biale spuchniete, a tu pierwsza lew jedynka wylazla. Zeby zrobily mnie w jajo:eek:
 
mojej kolezanki synek pierwszego zabka ial na wierzchu jak skonczyl 4 mce:szok:i wlasnie jkos te co sa za klami(4??) wyszly pierwsze:eek::confused2:no a mi mama i babcia to powtarzaja ze pierwsze ZAWSZE jedynki ida:eek:jakos teraz chyba reguly na nic niema:confused2:
 
Mewa u nas też szyjka czerwona - pozostaje mi zasypywać mąką ziemniaczaną i czekać aż przejdzie gdy mała nauczy się leżeć na brzuszku i poprawnie trzymać główkę względem barków:sorry: zaraz wkleję fotkę na T to sama zobaczysz jakie to brzydkie czerwone jest...
 
reklama
Witam serdecznie :) mam pytanie czy słyszałyście o tzw. "syndromie zachodzącego słońca"? dzisiaj byłam z moja Tośka na szczepieniu i moja lekarka sprzedała mi taka informacje, ze mała coś takiego możne mieć. Postawiła diagnozę na podstawie tego ze Tosia jakoś dziwnie spojrzała. Zrobili mi się gorąco. Dodam, ze mała rozwija się prawidłowo, jest silna, pięknie trzyma głowę i leżąc na brzuchu unosi się na przedramionach, wiec myślę, ze żadnych syndromów zachodzącego słońca nie ma, ale babsko cały dzień mi popsuło. W przyszłym tygodniu jadę na wizytę do innego pediatry żeby się upewnić.
 
Do góry