reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Wiesz lekarz mi powiedział, że Luteina dopochwowa może powodować podrażnienia...

I powiem szczerze, nawet jeśli nie był pewny to dobrze, że takiej odpowiedzi udzielił ;) Dobre kłamstwo nie jest złe haha
 
Odebrałam wyniki morfologi... hemoglobina spadła do 11,2 a poprzednio miałam 12,2 - norma to 12-16. Mam się martwić?
Wypiłam już sok z buraków i zaraz wyszukam jak tu mogę podwyższyć tą hemoglobinę.
 
Myślę, że nie musisz jeszcze panikować. Dokładnie rób to co robisz. Staraj się w naturalny sposób podnieść wartość hemoglobiny. To nie jest dużo poniżej normy, więc spokojnie :) Dużo żelaza jest w żółtkach jaj kurzych, więc się będziesz mogła najeść do woli w te święta :) I wątróbkę możesz wszamać
 
dziewczyny - mamuśki, to i ja się pochwalę :)

jestem po badaniu i widziałam moje maleństwo. :rofl2::-D ładnie rośnie, serduszko bije jak dzwon, pęcherze z kosmówki się wchłonęły, a badania mam wzorowe, więc mimo moich obaw co do bakterii w moczu na razie wszystko mam w normie. Na razie płeć się nie ujawniła, więc dalej jest wielka niewiadoma. :p Następna wizyta za trzy tygodnie.

nie wkleję zdjęcia, bo to była wizyta z NFZ-u, ale możecie mi wierzyć na słowo, że mamy dwie rączki, dwie nóżki, 5,5cm i niewątpliwie swój mały, słodki, 'urok osobisty' :-D


Julianna, bardzo mi przykro... :/ trzymaj się cieplutko, a ja będę trzymać kciuki za następną fasolkę ...
 
reklama
m-s mi tu w Anglii po zabiegu powiedzieli ze czekanie 3 miesiecy to stara szkola, jesli organizm jest gotowy to mozecie probowac juz po pierwszej miesiaczce i jesli zajdziesz to znaczy, ze cala historia zaczyna sie od poczatku bez zadnego ogladania sie na poprzednia ciaze. Miesiaczka powinna przyjsc po jakis 5-6 tygodniach. Na wlasnym przykladzie stwierdzam, ze warto probowac po miesiacu. Teraz jestem w 14 tyg zdrowej ciazy i mam nadzieje ze tak juz bedzie do konca. Powodzenia!
 
Do góry