reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

La Mari moja lekarka powiedziala zupelnie co innego- a mianowicie tak jak pisze w tym artyk. ze podczas padania PAPP-A moge zaznaczyc opcje aby wyodrebnili krew dziecka na określenie grupy krwi oraz zbadali stezenie enzymów DYS 14 i GPDH w mojej krwi i jesli uda im sie je wyodrebnic to będzie wiadomo pleć dziecka.
 
reklama
dzięki dziewczyny za informacje, chciałabym już znać płeć żeby móc kupić odpowiednie farby do pokoju dla dzidziusia, będę przerabiać mój gabinet w którym na co dzień pracuję... może się uda coś podejrzeć na usg w kwietniu, zobaczymy :) mojej koleżance która na dniach rodzi ginekolog w 14 tygodniu określił płeć.
 
Szkoda, że akurat na zdjęciu nie macha do nas. Tak bardzo chciałam się wam pochwalić tym widokiem który zobaczyłam- każdy paluszek osobno było widać.
Następna wizyta w 15 tyg. więc będzie już wszystko konkretnie widać :)
 
Ostatnia edycja:
hmmm a to widzisz, moje badania widać były w tej wersji podstawowej. Ciekawe czy w Polsce można wykonać te szczegółowe. Super, jako jedyna będziesz wiedziała na 200%.

Ja widziałam tylko tyle co jest w tym artykule z linku. : "Obecnie by wcześnie poznać płeć malucha, zanim jego narządy płciowe dadzą się wypatrzeć na USG, stosuje się dwie metody. Obie są inwazyjne" Jeśli masz już możliwość skorzystania z tej nowej metody to strasznie Ci zazdroszczę bo to nowinki z zeszłego roku "Chociaż wiele jeszcze trzeba zrobić, by nowa metoda badań stała się powszechnie dostępna..."
 
Ostatnia edycja:
Kamcia Ty chyba jesteś w najbardziej zaawansowanej ciąży. Na TAKI widok większość musi zaczekać jeszcze kilka tygodni :):):)
 
La Mari tak to jest ten najnowszy test i akurat w moim lab. go robia- ale mimo to lekarka podkreślila że być moze uda sie to wyodrebnic ale 100% pewnosci na to nie ma :) grund zeby zdrowe było :)
 
reklama
Kamcia super maluch! Moj jest o cm większy i z usg wynika 11tc a niby w 10tc jestem :-) Drugi za to mniejszy ma 3,5 i odpowiada 10tc wiec goni Twojego malucha :)
 
Do góry