reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Aleksiel trzymam kciuki również, będzie dobrze :)

Novaspace to tak samo jak ja :) i tego dnia po południu Szkoła Rodzenia, będzie dzień pełen przeżyć :)
 
Sony, Aleksjel GRATULACJE!!!

Dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki.
Mocz ideał! Poprawiło się po żurawicie, znowu się zakwasiłam ;) Będę chyba sobie go łykać do końca. Bakterii brak :)
Krew tym razem jeszcze lepsza :) teraz to już mam wszystkie parametry w normie :)
No i najlepsza jazda z krzywą cukrzycową :)
Czytałam, że na czczo powinna być 70-100, po 1h od podania glukozy poniżej 180, a w 2h poniżej 140 - wtedy nie ma zagrożenia cukrzycą.
A ja odbieram swoje wyniki i:
na czczo 81, 1h po 70 i 2h po 71,1!!! Babka w laboratorium powiedziała, że może tak być. Znaczy to że mój organizm mega szybko rozprawia się z nadmiarem cukru, tylko gdzie idzie energia z niego??? Jeśli u mnie tak rzeczywiście jest to sobie to tłumaczę tym, że pewnie dlatego tak łatwo utrzymać mi wagę niezależnie od tego co spożywam. Jednak tak czy inaczej wydaje mi się to podejrzane!
Czy któraś z Was spotkała sie z tak szybkim metabolizmem cukrów???
 
Bosmanko, gratuluję dobrych wyników. :) Ja odbieram swoje w poniedziałek w dniu wizyty. Również brałam żuravit i jestem ciekawa, czy poprawią mi się wyniki. Czekam też na wynik krzywej cukrowej. Dam znać, co i jak.
 
reklama
Do góry