reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Cześć dziewczyny,
przepraszam, że mało piszę. U mnie wszystko ok, choć dochodzą np. puchnięcie stóp wieczorne, dziś plecy bolą i brzuch ciągnie, ale ogólnie jest ok.

Trzymam za Wasze wizyty ciągle kciuki :)

KATE23 - kciukasy za stumulację.

24magda09 - masz już wyniki Pappa? Ciągle o Tobie myślę i wierzę, że będzie dobrze.

anika11 - a jak u Ciebie z samopoczuciem itd.?

bernadetta - co z Twoimi plamieniami? Byłaś już u lekarza z tym?

iskra82 - kciuki zaciśnięte :)
 
Magda mój trzy dniowke przechodził inaczej a tym razem to pokrzywka nie bez sensacji pojechałam do lekarza a u lekarza wszystko ok brak gorączki, płuca, oskrzela czyste brak innych objaw zalecenia proszę obserwować hmmm no ok pojechaliśmy do Brzozowa bo mąż miał umówionego lekarza dla siebie my czekamy w aucie przebieram małemu pieluche a on nogi ręce za chwilę buzię w bomblach no to ja go na ręce i do szpitalnej przychodni no i proszę te pielęgniarki żeby małego obejrzał lekarz a one że nie ma karty że trzeba dokumenty to ja bez zastanowienia wladowalam się do lekarza i musiał mnie przyjąć kartę wypełniały w międzyczasie mały dostał maść i syrop od razu wykupilam i małemu już lepiej :-)
Ha co lepsze weszłam tam potem poszukać łazienki żeby umyć ręce z maści a tam pielęgniarki jedna do drugiej że wpadła tu dziś jakaś wariatka i na chama wepchala się do lekarza i w ogóle że jakaś panikara itd a że to zwykła pokrzywka tylko jestem ciekawa czy one nie zachowały by się podobnie gdyby musiały się starać 6 lat o dziecko i mieć je tylko jedno, ciekawe czy byłby takie spokojne.
 
Bernadetta - to miałaś przeboje z małym. Dobrze, że to nic poważnego i udało Ci się westchnął do lekarza. A te baby to naprawdę. Ludzie się często innym dziwią, ale co? Sami by nie starali się pomóc swojemu dziecku?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hess tak miałam już wyniki. Niby troszkę lepiej wyszły do trisomii 13 i 18 polepszyl wynik ale do 21 niestety nie. Ryzyko mam nadal ogromne >1:4 :( wolna beta hcg mam podwyższona.
 
Dziewczyny a czy wy nadal bierzecie duphaston i luteine? Ja niestety nabawiłam się infekcji po luteinie mam odstawić na kilka dni i brac globulki ale później znowu przyjmować. U mnie już 14tc.
 
Magda, ja brałam duphaston do 17 tygodnia, z luteiną nie miałam teraz styczności, bo wlasnie ostatnio miałam infekcję po niej :/
bardzo bym chciała, aby Wasze obawy się nie potwierdziły! bardzo!
 
Hess tak miałam już wyniki. Niby troszkę lepiej wyszły do trisomii 13 i 18 polepszyl wynik ale do 21 niestety nie. Ryzyko mam nadal ogromne >1:4 :( wolna beta hcg mam podwyższona.
24magda09 - 1:4 masz? To też nie musi oznaczać, że dziecko jest chore. Ja miałam 1:132 zdaje się. A lekarka mówiła mi, że różnie bywa. Miała przypadki, gdzie dziewczyna mając 1:6 urodziła zdrowe dziecko, a dziewczyna z 1:700 chore na zespół Downa. Czyli w zasadzie te testy Pappa są o kant dupy potłuc. Ale amniopunkcji wszystkie Ci wyjaśni w 100%.
 
reklama
Magda ja w ostatniej ciąży brałam lutke i dufaston do końca ciąży co do testów głowa do góry musi być dobrze :-)
Ja dziś miałam wizytę moje plamienia i bóle to nic innego jak cysta na prawym jajniku więc po @ ma samoistnie zginąć a w razie czego mogę jeszcze przyjść na usg to sprawdzi czy zniknęła.
 
Do góry