reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej kochane byłam na USG pęcherzyk 2 cm,lekarz nie widział zarodka kazał zrobić betę wynosi 44531.
Jak ja się martwię dziś jest 27 dpt.
 
Witam, czwarty dzień kłucia, za wiele nie odczuwam dolegliwości, po cichu liczę na dobrą pracę jajników - jutro się wyjaśni:p a w ogóle czy któraś z Was przechodziła tak stymulację, że zastrzyki dopiero od 9dc? jakoś mi tak dziwnie i zastanawia mnie kiedy będzie punkcja i ile to będzie trwało?:oops:

Bernadetta zdrówka dla Małego, znieczulica w Polsce jest niemiłosierna:baffled: a super , że sprawa plamień się wyjaśniła;-) ;)
Madziu cały czas wierzę, że Twój Maluszek jest zdrowy a wszelkie testy itd tylko psują nerwy i nie pozwalają cieszyć się ciąża:confused: będzie dobrze:biggrin2:
Iskra ja na temat pęcherzyków i bety nie mam bladego pojęcia bo od pięciu lat czekam na ten etap i jeszcze do mnie nie dotarł, ale pewnie Dziewczyny coś wiedzą na ten temat:-p a swoją drogą jak jest pęcherzyk to chyba dobrze, a na serducho pewnie za wcześnie:sorry:

Miłego wieczoru:cool2:
 
Kate23 - ja chyba tak miałam mniej więcej, jak szłam długimi protokołami.

Iskra82 - ale co lekarz powiedział coś więcej? Ja dokładnie nie wiem jak to jest po transferze. Wiem, że przy becie ponad 10000 miałam już serduszko i był to 6tc. Niestety takich etapów po transferze nie miałam.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziś trzymamy kciuki za udane wizyty Anika11 i Kate23 ;-)


11- Anika11- wizyta u gina prowadzącego ciążę
11- Kate23- wizyta w klinice



MAJ



12 - KasiaAnna - wizyta w klinice
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
16 - Kate23 - wizyta w klinice
18- gosia321- wizyta w klinice
18- KasiaAnna - wizyta w klinice
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- Anika11 - usg połówkowe

Kochane proszę o sprawdzenie i ewentualne poinformowanie o wizytach tak aby było na bieżąco ;-)
 
Ostatnia edycja:
DZiewczyny,, melduję, że Mała rośnie jak na drożdzach - mierzy już 22cm i wazy ponad 300g:) Wszytskie wymiary ok, szyjka ok. wg pani doktor "jestesmy dziewczyny na medal!":)
chyba powoli zacznę się rozgladac za wyprawką...

Kate, jakie wieści u Ciebie?
 
reklama
anika11 - no to super wieści. To Twoja dziewczyna kawał baby, bo mój chłopak na połówkowym ważył 340 g, a ile cm nie wiadomo, bo miał podkulony nóżki.

KATE23 - jak tam Twoja wizyta?
 
Do góry