reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

O rety!
Tyyyyle tego ... [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie, na Dostinex pewnie się nie załapiesz, bo to na hiperkę. Ovitrelle to to samo co Choragon, moze byc jeszcze coś innego. To się bierze z 36h przed punkcją.
Relanium nie każda klinika daje. Ja po prostu wymieniam prawie wszystko czym byłam stymulowana podczas 4 stymulacji.

Zapomniałam o Gonal F, ale nie mam ceny od ręką. ;)
 
reklama
Mam nadzieje ze chociaz leki po 30 czerwca zostana dalej w refundacji ze chociaz tego hamy nie zabiora
Lec lec i kup bo te orzechy to dobra rzecz sama tez podgryzaj bo sa bardzo wartosciowe polecane szczegolnie dla mezczyzn gdyz maja mnostwo selenu ale tez dla osob ktore maja problemy z tarczyca.
 
Spokojnie, na Dostinex pewnie się nie załapiesz, bo to na hiperkę. Ovitrelle to to samo co Choragon, moze byc jeszcze coś innego. To się bierze z 36h przed punkcją.
Relanium nie każda klinika daje. Ja po prostu wymieniam prawie wszystko czym byłam stymulowana podczas 4 stymulacji.

Zapomniałam o Gonal F, ale nie mam ceny od ręką. ;)
Hess a na co daja relanium boze przeciez to silny lek
 
Na spokój ducha ;). U mnie w Inviccie dawali. Żeby być sobie na transfer spokojnym i rozluźnionym, ale to się bierze że 4 dni tylko. Ale w Novum już nie dają :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hess a na co daja relanium boze przeciez to silny lek
ja brałam relanium długo - wyciszał macicę, gdy miałam krwiaka. udało się:)

rózne mogą być zestawienia leków i stąd też rózne ceny. niestety, aktualnie wygląda to tak, ze refundacja lekó jest tylko do konca czerwca :/ masakra:/
 
Cześć dziewczyny ;-) Witam również nowe :-) gosia321 z nami raźniej napisz którego masz wizytę to dodam do naszego kalendarza :-)
A u mnie jakieś fatum nie dość że ja się źle czuję dziś znów ból podbrzusza i małe różowe plamki u mówiłam się w klinice na wizytę zobaczymy co się dzieje. To jeszcze mały mój od wczoraj 39 stopni i żadnych innych objawów chyba zwariuje dlatego wybaczcie czytam ale nie mam kiedy napisać mały jak widzi tel to chisteria bo jak jest chory to mama jest tylko dla niego :-(
 
Cześć dziewczyny ;-) Witam również nowe :-) gosia321 z nami raźniej napisz którego masz wizytę to dodam do naszego kalendarza :-)
A u mnie jakieś fatum nie dość że ja się źle czuję dziś znów ból podbrzusza i małe różowe plamki u mówiłam się w klinice na wizytę zobaczymy co się dzieje. To jeszcze mały mój od wczoraj 39 stopni i żadnych innych objawów chyba zwariuje dlatego wybaczcie czytam ale nie mam kiedy napisać mały jak widzi tel to chisteria bo jak jest chory to mama jest tylko dla niego :-(
Wizyte mam 18 maja
 
Witam,
Wiem, że mnie tu mało, ale postaram się wszystko nadrobić:)

Witam Nowe Koleżanki, fajnie że dołączyłyście:laugh2:
KasiaAnna a w której Gamecie się leczysz? Bo ja w Gamecie Rzgów - w razie potrzeby służe radą:cool2:
Gosia321 u nas też czynnik męski, z tym że mamy ośmiolatka w domu - taka wpadka za młodu:-p
Madzia trzymam kciuki za pozytywne wyjaśnienie sprawy z Maleństwem, wierzę że będzie dobrze:biggrin2:
Hess jeny jak ten czas leci już czas na maluszkowe zakupy - jak ja to uwielbiam:laugh2:
Bernadetta powodzenia w staraniach:laugh2:

a u mnie sprawa wygląda tak - byliśmy we środę na wizycie i na szczęście po pęcherzykach nie ma śladu i od dzisiaj 9dc zaczynam Menopur 150 na razie do środy bo wtedy jest wizyta:biggrin2: jadę krótkim protokołem, tylko jak podchodzilismy rok temu to jakoś inaczej były te zastrzyki od 2dc, no ale zobaczymy może efekty będą lepsze:laugh2: w pracy taki zapierdziel że na nic nie ma czasu, a w następną sobotę M wyjeżdza na miesiąc do roboty do Niemiec (takie sezonowe zastrzyki finansowe - niestety nie może zrezygnować bo go więcej nie wezmą:baffled:) i musi oddać nasienie do depozytu a ja będe sama dokończać resztę stymulacji - może jak wróci to będę już w ciąży:cool2: to tyle, postaram się cześciej odzywać:biggrin2: pozdrawiam serdecznie:biggrin2:
 
reklama
KATE23
Też się leczę w Rzgowie [emoji16]
U kogo Ty się leczysz?
Mój Dr I. P. bardzo fajny konkretny facet [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry