reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Ja do tej pory czasami bardziej sie jaram pudełkiem, w ktory był zapakowany prezent niz samym prezentem [emoji85] i znajduje wykorzystanie dla pudełka! [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Chwałę się efektem ;) co do ubranek to ja kupiłam 56 tylko to co biorę do szpitala, resztę dostałam (nawet na rozmiar 50) a jak coś kupowałam to min. 62
1497961742-aaaaaa.jpeg


Ps kocyk i podusia w piórka dlatego motyw sow ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol super kącik :) !! Slicznie sie zgralo, napewno napawasz sie widoczkiem.. :)

Ja jedynie planuje zakupic ktoras z przytulanek z hm za 20 zlotych teraz są, takie z dlugimi nogami. Potem sie zobaczy moze ktos przyniesie :) zreszta moj syn nie lubial i nadal nie lubi przytulanek maskotek.

Ja dzis otrzymalam zamowiona poduszka z la millou do wozka , z wlokna bambusowego prosta zwykla. Jestem zadowolona z jakosci mysle ze glowka nie bedzie sie mocno pocila.
 
Emol super kącik :) !! Slicznie sie zgralo, napewno napawasz sie widoczkiem.. :)

Ja jedynie planuje zakupic ktoras z przytulanek z hm za 20 zlotych teraz są, takie z dlugimi nogami. Potem sie zobaczy moze ktos przyniesie :) zreszta moj syn nie lubial i nadal nie lubi przytulanek maskotek.

Ja dzis otrzymalam zamowiona poduszka z la millou do wozka , z wlokna bambusowego prosta zwykla. Jestem zadowolona z jakosci mysle ze glowka nie bedzie sie mocno pocila.
Katja jak wygląda ta przytulanka z hm??
 
Emol piękne sowki :) mnie dziś córka namówiła na pieluszke tetrowa w sowki. Generalnie uniwersalne ciuszki trudno kupić. U mnie zapewne będa dominowały niebieski miętowy i szary :) wzór gwiazdkowy:) zaczynam szał zakupowy :) w naszym centrum dziecięcym oglądałam dziś wózki w sumie poszłam głównie z myślą o roan bass soft... pani sprowadzi mi wybrany kolor z drugiego sklepu na jutro hihi będę mogła obejrzeć na żywo.
Dziewczyny macie jakieś porównanie między Roan a Anex????
Ceny w centrum takie jak na internecie a przynajmniej mogę obejrzeć jak mi się nie spodoba to nic będziemy myśleć dalej:)
 
Emol, fajny kącik [emoji4]

Paninka, ja się wahałam między Roanem a Anexem, macałam je dokładnie w sklepie i porównywałam. Wybrałam Anexa, wg. mnie fajniejszy, ładniejszy, lepsza jakość i w ogóle go kocham [emoji6]

Katja, cudowne! Szkoda tylko że dziewczyńskie.. chłopakowi raczej takich nie kupię.. [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry