reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy:-)

Podrzucam jeszcze link do moskitiery może, któraś z was będzie zainteresowana. Ja mam co prawda w wózku, ale raz ze biała, a dwa że rozmiar taki na styk pasujący tylko do gondoli, a ta będzie miała myślę więcej zastosowań.

Ja nadal czekam na przesyłkę ale opinie są pozytywne i cena też powala [emoji6]

Link do: Online Shop Baby Stroller Pushchair Mosquito Insect Shield Net Safe Infants Protection Mesh Stroller Accessories Mosquito Net 150cm | Aliexpress Mobile

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Proszę bardzo

Duży Królik
Link do: Online Shop Cute Kids Toys Rabbit Gift Doll Bunny Plush Toy Stuffed Animal Toys for Children 54*11CM | Aliexpress Mobile

Wiszące maskotki
Link do: Online Shop Music Plush Rattles Crib Stroller Mamas Hanging Baby Rabbit Star Shape Plush Toys Cute Baby Bed Hanging Doll Prams Bunny Mobi LB | Aliexpress Mobile

Zamówiłam jeszcze misia, ale nadal na niego czekam
Link do: Online Shop cute Baby Crib Stroller Toy Rabbit Bunny Bear Soft Plush infant Doll Mobile Bed Pram kid Animal Hanging Ring Ring Color Random | Aliexpress Mobile

Ceny w porównaniu z wersjami dostępnymi w Pl są obłędnie niskie. Chcę jeszcze zamówić lalkę metoo, bo też mam link do sprawdzonego sklepu. Tylko jeśli chce się mieć lalkę z imieniem to trzeba samemu np na allegro kupić naprasowanki
Link do: Store


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, dziękuję!
Też mam tego misia :)
Lalka świetna ale dla synka się nie przyda ;)
 
Martac88 no fakt, lalka u synka nie koniecznie się sprawdzi [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam wszystko na 62, ale planuję jeszcze zakupić jeden komplet na 56 na wszelki wypadek, bo też jest opcja że będzie długa po tacie. ale jakby się urodziła mniejsza to babcie ogarną parę kompletów :)

a co do maskotek to też je chciałam ale zrezygnowałam, celuję bardziej w kontrastowe maskotki.
 
Pumelova ja też będę kupować kontrastowe [emoji4]. Jakbym miała dać 60 zł za tego królika to bym sobie odpuściła, ale za 14 zł to nawet jak ma być ozdobą półki nie jest mi szkoda.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jasne Monti rozumiem :-) już mam parę maskotek które pasują mi do pokoju, więc nie kupiłam więcej:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie mam zadnej maskotki ale wiem ze potem goscie przy nosza dla jasia mialam tego w ciul;D


Co do podiwjania dla mnie ta opcja na lato nie przemawia .Ja nie mam duzo glownie body albo spiochy z lumpa za 2zl.W nic nowego na 56 bym nie inwestowala.

Moj siostrzeniec urodzil sie duzy bo 57cm i 3800 i 2 tygodnie normalnie chodzil w 56.No chyba ze rodza sie takie duze dzieci ttpu 65cm ale to chyba skrajnosc.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A bo z tymi rozmiarami to jest loteria. Niby kupujesz 56, a później okazuje się że jest tak samo duże jak 62. Dlatego ja zmieniłam taktykę układania ubranek nie rozmiarem z metek, a przykladaniem do siebie. I tak według rozmiaru od najmniejszych do największych wszystkie sobie posprawdzałam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż się urodził chyba 61 cm xD i sporo wskazuje na to że synek idzie tak samo jak on, że waga niska stosunkowo ale nogi długie :D

Ja maskotek nie kupowałam, dwie sama uszyłam, nie są jakieś super edukacyjne czy rozwojowe czy tam kontrastowe-dorośnie do nich ;) a będzie mieć przynajmniej coś naprawdę wyjątkowego, może za 20 lat spojrzy na to z sentymentem że matce z miłości się chciało takie brzydkie rzeczy dziergać :D bo one szczytem piękna nie są, ja to wiem :p ale sama mam kilka maskotek uszytych przez moją mamę dla mnie i po dziś dzień ma to dla mnie niesamowitą wartość. No tylko że ja kobieta jestem to też inaczej to odbieram. Ale nie ważne-zrobiłam, a może akurat mu podejdą ;)
 
reklama
Aim ja już wiele razy zaobserwowałam, że dzieciom podobają się rzeczy na które dorośli nie zwracają kompletnie uwagi. Wiele razy super prezentem okazywało się opakowanie prezentu, a nie jego zawartość docelowa. Także to kompletna loteria z tym co bomblowi przypadnie do gustu, a co będzie zbierało kurz

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry