reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

co do tych majtek siatkowych i podkladow to polecam ligninowe podklady dostepne w szpitalach . niby nic takiego a jednak utrzymuja suchosc i higiene przede wszystkim. nie ma mowy o poceniu sie . ponoc bella mama niezle "zaparzaja". spotkalam 3 babeczki przy stoisku z lignina w szpitalu - wszystkie zrezygnowaly ze swoich bella na rzecz wlasnie tych szpitalnych.
w szpitalu w opolu majteczki tylko jak sie gdzies wstaje - a tak polecaja "wietrzenie"
 
reklama
Julianna to mamy podobny gust;-) koleżanka miała ten sam model co Ty:tak:

Mnie bella nic nie zaparzały więc nie narzekam i kupiłam teraz tez ;-)
 
U nas w szpitalu wrecz nie pozwalaja miec swoich podkładow, sa własnie z ligniny, szpital mały, pamietam ,ze na korytarzu była wystawka: wózek z tymi podkładami i każdy brał ile potrzebował . Ja i tak kupiłam belle bo nie wiadomo gdzie rodzic bede (zalezy jak sie bedzie akcja rozwijac i gdzie zdaze:-D) bo zawsze lepiej cos miec w zapasie ale potwierdzam opinie o ligninowych podkładach.
 
mama mnie karmili dowcipnie luteina po 2 tableteczki :) i powiem Ci ze zrezygnowalam z wkladek higienicznych na rzecz ligniny .... o wiele bardziej higieniczne niz wkladki :)
 
a to stol i troche gratow poskladanych i wietrzona gondolka ( nie wyobrazacie sobie jaki zapach w pokoju sie unosi ) to niesamowite jak intensywnie czuc ... ;/

DSCN0524.jpg
DSCN0525.jpg
 
Magda to malutko waży:tak:super rozwiązanie dla maluchów!!

Muszę się jeszcze rozejrzeć za adapterami do fotelika maxi cosi , bo w zestawie z wózkiem nie ma
 
reklama
Do góry