reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

kasiagaw- bobowózki są w gdyni i w zamościu:-) nasz wózek też był szybciej niż zapowiedizlei ale jak pojechaliśmy odebrac to się okazało że jest niekompletny, brakowało jednego fotelika adaptera- przesłali po kilku dniach na ich koszt i obiecali że będzie jakaś rekompensata ale nic nie wysłali ekstra:-)
 
reklama
Dziewczyny a jakie kupujecie pieluchy i chusteczki nawilżone? Podobno te pieluszki dla noworodków to bzdura i i tak otworek na kikut nic nie daje.. :)
 
ja pieluszki na pierwszy rzut biorę pampers, potem przerzucę się na dadę biedronkową, chusteczki też akurat kupiłam pampers, byłam w rossmanie i kupiłam przy okazji, te rossmanowskie dla mnie były za suche, ale może to subiektywne odczucie
 
Ja kupilam higgies czy jak to sie pisze newborn z tym wycieciem na pepek, a chusteczki pampers sensitive. W ogole wczoraj udalo mi sie wylicytowac sliczny spiworek disneya z jelonkiem bambi:D:D:D
 
Wystarczy pampersa( ja uzywałam pampers active baby) u góry lekko zawinąc i już nic w pępek nie uwiera:tak:chusteczki z rossmana są dla mnie za suche. Używałam albo pamperasa , albo dada
 
Ja tez kupiłam na sam początek pampers, chusteczki bambino, potem będę testować pieluchy dada. Nie ma co robić zapasów pieluch na poczatku bo mogą się nam nie sprawdzić, uczulać itp. A co do pępka to wystarczy pieluchę wywinąć ;-)
 
ja też kupiłam pieluchy pampers; chusteczki na razie też tej firmy, ale tu się na pewno przerzucę na te z biedronki lub auchan - podobno są wystarczająco mokre, a jak nie będą uczulać to po co przepłacać
 
my kupiliśmy pieluszki pampers premium care 1 i chustki nivea, a dziś przy okazji byłam w rossmannie i trafiłam na promocję pampersy za 42zl(wzięłam roz 2 jedną paczkę)i chustki nivea 4op za 19,90zl(1 op kupiłam ostatnio za 8zl więc niezła promocja:))
 
reklama
A powiedzcie mi jeszcze co z termometrem? Te dotykowe są strasznie drogie.. Widziałam takie w smoczku ale czy to się sprawdza?
 
Do góry