reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

nom ja miałam własnie xlanera xa tylko 09 a ty widze, masz 2011, ale to chyba to samo. Jaca wystawił aukcję, kończy sie 5 marca, ale chyba można ja usunąć wcześnie? czy nie bo ja sie nie znam.
 
reklama
kasia to nie jego kacik :D w jego kaciku stoi moja sofa.... dopoki jej nie przestwie... tzn przestawi mi ktos to prowizorycznie stoi to w wolnym miejscu :)
jak urzadze kacik to dam cynka :)
wozek dalej smierdzi :D
 
magda85- to będziemy miec taki sam wózek. hehe. nawet kolor ten sam:-) on jest ciemniejszy niż na tej fotce. ja za cały zestaw z fotelikami i adapterami dałam 4000 zł. u nas stoi już złożony w wersji 2 gondolki:-) rzeczywiście jest mały i zgrabny. wizualnie ekstra a jak w terenie to nie wiem bo jeszcze nie próbowaliśmy:-)
 
magda85- w bobo wózki w gdyni. jak myy szukalismy to w "mama i ja" nie było tego wózka, można go było zobaczyc tylko w bobowózkach, i tam się zdecydowaliśmy na zakup. na sklepie mieli zestaw: 2 siedziska i gondolka ( nie było jednolitego zestawu kolorystycznego tylko czerwony i czarny).
 
reklama
Do góry