reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
dziewczyny widzę, że szaleństwo zakupowe pełną parą :) śliczne wszystkie rzeczy!
Czy tylko mi się wydaje, czy wszystkie jakoś tak dostałyśmy kopa zakupowego po tym jak się Agata rozpakowała? ;)
 
ja jestem jakaś wyluzowana:p nie wiem czy to dlatego, że to druga ciąża..
jeszcze sama nic nie kupiłam:) kumpela kupiła mi w irlandii kilka wielopaków ciuszków, pajacy i body, mam ze dwa kartony po Damianie. wózek mam wybrany, tylko cena troche przeraża..duo - easywalker
karuzelke, mamy po Damianie, z misiopszczółkami, chyba ty kasia taka kupiłas:)
łóżeczko mamy wybrane. chce takie same ja ma Damian, bo docelowo, łózeczko Damiana bedzie dla drugiego synka. jest to zwykłe łózeczko ze szczebelkami, bez szuflady. mieliśmy kiedys z drewexyu z szufladą i nigdy wiecej:) nie wiem czy nam się trafił jakiś kijowy egzemplarz, ale bylismy bardzo niezadowoleni.
mate edukacyjna dostaniemy od kumpeli Mata Edukacyjna TINY LOVE Tropikalna Wyspa (2074007598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tego co zrozumiałam to taka:)
fotelik jeden mamy po Damianie, drugi pożyczamy.
jeszcze musimy dokupić dwa materacyki.
z rożka rezugnuje, nie uważam, żeby był niezbedny, myślę, że damy rade bez:) bede maluchy zawijać w kocyki, które musze zakupić.
reczniki wybrałam takie jak ty kasia, tylko inne kolory:)
musimy kupić przewijak i wanienke, przewijak z ikei wybrałam a wanienkę, jakos zwykła, taka mielismy przy damianie na stelazu i super sie sprawdziła:)
 
Dziewczyny super zakupy!
Kasia poszalałas :-)
A jak patrze na te Wasze wózki to zazdrosc bierze, że ja nie moge wybierac :-p Mam po córce, i jeszcze dodatkowo dostałam, super solidny Quinny ale z tych starszych modeli. W sumie dobrze bo duża oszczednosc, ale te wózki teraz super.
A ja dziewczyny odetchnęłam z ulga! Kupione już wszystko od a do z. Nawet dwie paczki pieluch na poczatek, kosmetyki dla mnie i małego. Najchetniej bym sie wszystkim pochwaliła :-D Czekam jeszcze za jedna przesyłka dosc spora, ale juz zamówione przyjdzie na dniach wiec sie czuje jakbym juz miała. Nie wiem dlaczego, czułam straszne ciśnienie, żeby juz teraz natychmiast miec. Za jakies 2 tyg skrecimy łożeczko i pozostaje czekac.
Chciałam jeszcze wrócic do tematu pieluch, bo mało mnie na forum a gdzies pamietam była rozmowa na temat biedronkowych dada. Sa rzeczywiście rewelacyjne za ta cene, ale na pierwsze 2- 3 tyg moim zdaniem tylko pampersy jedynki. Ja w poprzedniej ciązy kupiłam od razu rozmiar 2, bo tak poleciła mi moja pani doktor znajac wage małej (miała prawie 3800) i owszem były dobre na nia zaraz po urodzeniu, ale nie dawały rady z pierwszymu kupami niemowlecymi. Pampersy jedynki maja jakas specjalna powłoke na te luźne kupki i w szpitalu (bo musiałam miec swoje) pozyczałam od dziewczyn a maz leciał kupic. Takie moje doswiadczenia, bo tez zamierzam kupowac Dade ale troche pózniej.
 
reklama
Julianna te do ucha sa niemiarodajne - przetestowane u mnie w domu, rowniez w szpitalu o to pytalam i kobietki potwierdzily. wygodne sa te w smoczku i zwykle do pupki (aczkolwiek z nimi trzeba oszczednie, bo mozna podraznic jelitka)
 
Do góry