reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Ja już też wybrałam wózek dla Filipa. Mam nadzieję znaleźć ten kolor na ogłoszeniach:

mutsy-4rider-gleboko-spacerowy-2011-fotelik-maxi-cosi-pebble-kolor-cargo-chocolate-1szt.jpg
adasza- póki co ja też prawie nic nie mam, ale od lutego zaczynam:)
 
reklama
Dziewczynki ja dopiero zaczynam z zakupami :-p
I oto za parę groszy wyhaczyłam kolorowiaste rampersiki :-):-)
Obraz 026.jpg

Paulettta - ja mam śpiworek dla synka :tak: z czasem pewnie kupię też poduszkę i kołderkę
Fajna bryka! Ale kolor jst the best!
 
Pauletta wozek super !!!sama sie nad nim mocno zastanawialam, ale jak dla mnie gondolka byla za plytka i tak dosc chwiejna .

ewela rampersiki cudowne :)) bardzo podobaja mi sie takie cudenka bez nozek:tak:
 
A więc zaszalałam troszku. Oto co udało mi się wyhaczyć na allegro:

WYJĄTKOWA DZIEWCZYNKA_0-3_6 _WIOSNA_LATO (2061042882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Wyprawka zawiera wszystko czego mi brakowało, a więc spodenki, sweterki, bluzeczki, sukienki itp. Jak policzyłam to wychodzi jakieś 6,5 zł za sztukę więc może być, no i jakość jeśli chodzi o firmy jest super - ocenię jak przyjdzie.

Poza tym zakupiłam butelkę, termosik i smoczki Tommee Tippee:
SMOCZEK uspok. Tommee Tippee PURE 0-3m KOLORY (2050497852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tommee Tippee TERMOOPAKOWANIE 1 SZTUKA NAJTANIEJ (2052216132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BUTELKA 150 ml Tommee Tippee ANTYKOLKOWA + CZUJNIK (2051089094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
I do tego ręczniczki kąpielowe w kolorze kremowym i różowym:
BOBAS Okrycie z KAPTURKIEM MIKROFIBRA -RĘCZNIK (2059424969) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Wczoraj wybraliśmy też z eMkiem karuzelę i też dziś zamówiłam:
FISHER PRICE KARUZELA PROJEKTOR Z MISIAMI + KUBUS (2023307683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A wczoraj dokupiłam takie wyprawki w kolorze zielonym i żółtym(różu już mam sporo i chciałam cosik innego):
WYPRAWKA PASKI 56 ŚIOCHY I PÓŁŚPIOCHY, 6 CZĘŚCI (2028607858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Wcześniej zakupiłam już też takie pierdołki jak wkładki laktacyjne, majtki poporodowe, podkłady, pieluszki tetrowe i flanelowe, pampersiaki i kosmetyki kąpielowe.

Zostały same duże rzeczy czyli: łóżeczko zwykłe i turystyczne, pościele+prześcieradła, przewijak, wanienka, laktator, kocyki, rożek, fotelik samochodowy, sterylizator i podgrzewacz do butelek i to by było chyba na tyle...
 
Kasiagaw - no to rzeczywiście zaszalałaś :D Ciuszki są piękne, ale najbardziej podoba mi się karuzela. Jeszcze żadnych nie oglądałam, najpierw kupię łóżeczkową wyprawkę, ale chyba też zdecyduję się na taką. Te misie są prześliczne :D :-)
 
kasia SZAL ! Zakupy cudowne !!! widac, ze juz pieknie przygotowana jestes :-) ja wlasnie zdaje sobie sprawe z tego, ze pomimo tego co mam to i tak nic konkretnego nie mam :-D
 
reklama
kasia- cudne zakupy:)
ewela- świetne rampersiki!

a co do śpiworków/kołderek to nastawiam się raczej na kołderkę ale śpiworek też mam w razie "w".
Dziś po raz kolejny segregowałam ubranka, tym razem wg rozmiarów i postanowiłam się pochwalić zdobyczami, jak teść zrobi nam komodo-przewijak to zabiorę się za pranie i prasowanie tych cudeniek.
SDC12819.jpgrozm. 56(planuje dokupić jeszcze jakieś body na długi rękawek i pajacyki bo tak trochę skromnie:p)
SDC12821.jpg rozm 62(tu już chyba wystarczy:))
SDC12825.jpgrozm 68(a ten rozmiarek dopiero zaczynam kompletować)
Większość zdobyczy "na wagę" ale niektóre z nich miały jeszcze metkę. Jak sobie policzyłam to ten zbiór nie kosztował mnie więcej niż 200zl. W przyszłym tygodniu wyciągnę małżonka po łóżeczko i inne drobiazgi i wtedy zostanie nam już chyba tylko wózek:)
 
Do góry