reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Ja własnie słyszałam o tych do ucha i na podczerwień że są niemiarodajne bo za kazdym razem co innego wskazują, ale to chyba zależy jaki model, dlatego liczę że może ktoś ma fajny, sprawdzony. O tych smoczkowych też słyszałam że nie do końca bo jak dziecko chore to smoczka może nie chcieć, bo to nie jego zwykły smoczek, a poza tym są dzieci co w ogóle smoczka nie tolerują i z mierzenia nici... A z tymi do pupy cóż, mało to przyjemne, troche bym sie bała...
 
reklama
masz racje julianno- nasz Damian nie uzywał smoczka. myślę, że taki termometr do ucha może sie trochę mylić, ja zawsze mierze dwa razy i wyciagam srednią..a jeżeli dziecko ma 38,5 st goraczki, a termometr pokaże 38,7 to chyba nie ma tragedii:) będziesz czuła jak dziecko bedzie rozgrzane.
trochę dziwi mnie opinia, że termometry do ucha maja słaba opinie, w takim razie czym ja dorosła osoba mam sobie zmierzyć temperaturę? termometry rteciowe sa wycofane:)
 
Julianna magda ciezko trafic na normalny termometr, ale mysle, ze nawet jak taki niemiarodajny pokazuje wysoka temperature to nie warto sie zastanawiac ile sie pomylil i czy sie pomylil tylko poprostu przeciwdzialac goraczce i juz :), bo chyba fakt goraczki jest najwazniejszy, zeby mozna bylo dzialac. A jak wysoka goraczka jest to na pewno tez pokaze .
 
magda, tak rteciowe byly najlepsze. wkladanie do pupy termometru jest raczej niepochwalane. pamietam, ze polozna mojej siostre zabraniala, ze wzgledu na moznosc uszkodzenia zwieraczy u dzieciatka, co skutkuje powaznymi probemami z kupka .
 
reniuszek jak dojdziesz do wprawy, zmierzenie dziecku temperatury w pupci jest najszybsze, najdokładniejsze jeśli chodzi o niemowlaka. Teraz te termometry z miękka końcówka elastyczna nie sa w stanie uszkodzic dzieciatka, troszke sie mozna wspomóc wazelina.
 
mama znajac mnie ja samym dochodzeniem do wprawy moge zaryzykowac i cos "schrzanic" :/
z tego co wiem to wkladano tez termometr i wazelinke zeby wspomoc wyproznianie ?
 
No to zalezy już od maluszka. Niektórzy tak próbuje "rozruszac" jelita ale ja nigdy bym tego nie próbowała. Moja mała duuzo chorowała i to zawsze z goraczka, doszłam do wprawy w mierzeniu temp w pupci i nigdy nie pobudziłam tym wyprózniania wiec nie wiem :confused: może nie kazde dziecko reaguje na to? ten temat mi obcy raczej.
 
reklama
Do góry