reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

mama ja nie wiem i wole nie wiedziec :-) wiem tylko, ze nie zabieram sie za cos wiedzac ze moge cos spaprac swoja nieudacznoscia :) pewnie jakos wycyrkluje poprawnosc temperatury z termometru do uszka
 
reklama
kasiagaw - widzę że zakupy się udały:-) A karuzela rewelacyjna, nawet nie wiedziałam, że takie produkują:-)

juliana, reniuszek - faktycznie dylemat z tym termometrem, a myślałyście o zwykłym elektronicznym? Są też takie opaski przyklejane na czółko ale ostatnio sprawdzałam na takiej opasce po mojej siostrzenicy i mi wyszło że mam temperaturę 24 st.c,haha

A ja mam pytanie do doświadczonych mam - jak sadzicie sterylizator jest potrzebny? Czy wystarczy samo wyparzanie, wygotowywanie, ew. wymycie w zmywarce? nastawiam się na karmienie piersią i nie chcę za dużo rzeczy kupić, bez których mogłabym się obejść...
 
kasia - ta duża paka dla dziewczynki jest naprawdę śliczna! :tak::happy:
A co do tej wyprawki w paseczki (co kupiłaś w kolorze zielonym i żółtym) - to daj znać jak dojdzie, jak na żywo wygląda, oki? Bo zastanawiam się nad kupnem identycznej :tak:;-)
A karuzela też BOMBA! :-)
reniuszek - ja mam tyle co nic :-D Ale chyba jeszcze zdążę :-D
pasazerka - WOW! Ty to masz pokaźną wyprawkę, super ciuszki! :happy:
mama_mia - zaradna mamusia! :tak:
Julianna - ja myślałam nad tym termometrem:
TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ DLA DZIECI - 1 SEK (2054276821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Znajoma go kupiła, więc może za jakiś czas się wypowie czy jest dobry...
 
murka ja poki co wstrzymuje sie ze sterylizatorem :) co do tych produktow wybralam:
laktator reczny : do odciagniecia mleczka jak np bedzie sytuacja, ze nie bede mogla nakarmic malego piersia
pojemniki do przechowywania/mrozenia pokarmi
i co za tym idzie podgrzewacz, zeby mozna bylo to mleczko dzidziusiowi podgrzac :)
wszystko to oczywiscie zalozenie - jak bede karmic piersia :)
 
Reniuszku tez zakupiłam laktatori i na razie 2 pojemniczki do mrożenia, a nie myślisz że bez podgrzewacza też by sie dało, bo ja myśle że to ta sama sytuacja co ze sterylizatorem, włożysz taki kubeczek do gorącej wody i już...
 
Julianna prawda :D ale nie mysle, bo jakis tam podgrzewacz po siostrze mam z lovi :)) kosztowal chyba 30 zl i przydaje sie np na pozniej do trzymania temperatury herbatki czy cos takiego w nocy w razie naglego wypadku :)
 
reklama
Ewela-fajne kolorowe te rampersiki
Kasiagaw-pieknosci te Twoje karuzelki, reczniczki i ubranka.
Pasazerka-no piekna ubranka, wiesz ze ja mam ilosciowo prawie to samo, tez malo na 56, duzo na 62 i sporo na 68 :-) I tez sie zastanawiam czy dokupic cos na 56 czy nie :)
Julianna-ja kupie termometr do ucha, mysle ze najlatwiejszy w uzyciu. A nawet jesli w razie wysokiej tempki pokaze mi o 0.1 czy 0.2 stopnia niedokladnie to i tak nie zmieni to mojego podejscia-i tak bede podawac lek na goraczke.
Murka-ja butelki mylam w zmywarce lub recznie a potem wyparzalam wrzatkiem i jest okey. Mloda nigdy na nic nie chorowala. Jak masz od kogos w pezencie lub nie szczypiesz sie z kaska to moze Ci sie przyda, ja nie kupuje bo wiem ze sie obejde bez.
Ziewaczka-fajne sprzety, ja mialam identyczna mate co Twoja karuzelka-bardzo fajna i wesole kolorki beda sie pewnie podobac dzidziusiowi. Ja tym razem kupie inna (stara oddalam) bo mi sie juz te muzyczki znudzily, hehe.
 
Do góry