reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
exquise piekne ubranka :)) mojej siostrze chyba minal.... rzekomo odwieczny okres i przytargala dzisiaj malenkie cudka dla Maksymilianka ;-) na metce pisze rozm 56, ale po przyrownaniu do pozostalych ciuszkow wyglada mi to na 68 :D

DSCN0454.jpg
 
exquise super ubranka:tak::-)
reniuszkek Maksymilianek będzie mega strojony przez mamusię:tak::-)

Co do prania itp. to ja myślałam żeby się zabrać pod koniec lutego ale po wczorajszych wieściach to ja nie wiem, a wy kiedy się zabieracie??
 
ilooonka nie krepuj sie i wrzucaj zdjecia swoich dobytkow :)) koniecznie !
paulusia jak ja przestalam kupywac to inni oprzytomnieli :-D teraz bede prosic- ciuszki tylko w rozmiarze 68+
moze jak znajde pozniej czas to zrobie male zestawienia ubranek - tak bardzo mi sie nudzi .
u mnie lezaly posegregowane do prania, ale pewnego wieczoru zaczelam sie nimi poprostu bawic , bawic i jeszcze raz bawic, az w koncu poukladalam pieknie i schowalam z powrotem do szuflady.... tak wiec nie wiem kiedy to pranie bedzie zrobione....ale mysle, ze nie predzej niz w polowie/koncem lutego.
powiedz jaki proszek polecasz ??? u mnie w domu preferuje sie dzidzius i jelp - i takimi proszkami prane sa wszystkie ciuchy domownikow....
 
paulusia wtrace sie tak z doskoku, ja już mam wszystko wyprane i wyprasowane, z wyjatkiem poscieli bo czekam na przesyłke. Zostało tylko wyprac kołyske, no i rzeczy nowe typu pieluchy koszule dla mnie, które miałam zamówic po nastepnej wypłacie ale ze wzgledu na wczorejsze wiesci zmamiam juz teraz i piore jak tylko dojdzie :-) ja juz od kilku dni czuje taka jakas wewnetrzna presje na szykowanie wszystkiego... Może to jakis znak ? :laugh2:

kasiagaw ja tez korzystam juz którys raz z usług tego sprzedajacego i jestem zadowolona, ceny ma tez konkurencyjne
 
Ostatnia edycja:
reklama
michalis​ mnie się też bardzo podoba, ale tak jak mówi Julianna - poszukałabym jakiś opinii na necie przed zakupem
 
Do góry