reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Mój S dał mi szlaban na kupowanie ubranek:-( przez niespełna 2 tygodnie 360zł wydałam na szafce i do porodu mam nic nie kupować:-( I teraz tylko pierdółki mi zostały
 
reklama
paulusia jak sie martwisz to mozesz popatrzec na te ciuszki, ktore juz masz :)) ja moge sobie pozwolic na 2 pary spodenek i czapeczki - i juz mam szlaban tak samo ! Za to codziennie wertuje ciuszki, ukladam w zestawy, ogladam i z powrotem skladam do szuflady....ot takie zboczenie :) dobrze, ze wozek na strychu, bo bym pewnie jezdzila z nim po domu :-D
 
Paulusia-hehe, a to niedobry maz;-) *******ki tez daja radoche :-)
Reniuszek-ja robie to samo, teraz prosilam meza zeby mi poprzynosil wozek, fotelik i inne rzeczy po Alusi bo musze je wyprac, wyczyscic bo staly nieuzywane przez 2 lata wiec procz codziennego ogladania ciuszkow dojdzie jeszcze podziwianie sprzetow, hehe :-)
A jesli chdzi o ciuszki to u nas sa bardzo tanie w porownaniu z PL i bardzo dobrej jakosc ale transport tak drogi ze chyba nie daloby rady prowadzic takiego sklepiku.
Zastanawiam sie kiedy zlozyc lozeczko ale chyba nie wczesniej niz w marcu jak wy robicie?
 
Ostatnia edycja:
iza ja ze wzgledu na moj niepewny stan chce do polowy lutego najpozniej zamknac sie ze wszystkim :) lozeczko stoi obok w pokoju, stol do przewijania w ikeii wciaz :D, ale niebawem powysylam rodzicow na zakupy i mam nadzieje, ze juz bede przygotowana tak jak planuje :) wozek wyprany, ale pewnie bede go wietrzyc jak zrobi sie cieplej - nie lubie zapachu detergentow, jedyne co mam kolo siebie to fotelik :))
ale jak pisalam spiesze sie z tym wszystkim, bo nie wiem jaki termin nas zaskoczy :)
 
Wielorazówki są śliczne , ale ja jestem zbyt leniwa na ich używanie.. Pampers zakładasz , sciagasz , wyrzucasz a tu trochę roboty jest jednak

Izka tym razem na początek córa będzie spała w koszu więc łóżeczko poczeka na jej 3-4 msce;-)
 
paulusia jak sie martwisz to mozesz popatrzec na te ciuszki, ktore juz masz :)) ja moge sobie pozwolic na 2 pary spodenek i czapeczki - i juz mam szlaban tak samo ! Za to codziennie wertuje ciuszki, ukladam w zestawy, ogladam i z powrotem skladam do szuflady....ot takie zboczenie :) dobrze, ze wozek na strychu, bo bym pewnie jezdzila z nim po domu :-D

hehe :-D:-D:-D ja też przeglądam co mam, piorę, prasuję... wózek juz przyniosłam z piwnicy, leżaczek i matę też :-p

Mój S dał mi szlaban na kupowanie ubranek:-( przez niespełna 2 tygodnie 360zł wydałam na szafce i do porodu mam nic nie kupować:-( I teraz tylko pierdółki mi zostały

miałam ten sam problem z M. w poprzedniej ciąży... ale i tak parę sztuk udało mi się skitrać :-p

Zastanawiam sie kiedy zlozyc lozeczko ale chyba nie wczesniej niz w marcu jak wy robicie?

u nas już stoi, bo parę tygodni temu Jagoda dostała łóżko i łóżeczka nie chciało nam się składać :-p jednak rozsądnie myślę, że może stać od kwietnia ;) w razie w, chyba mąż sobie poradzi z rozłożeniem? ;)
 
kasia ale malo tego i dosc drogo ? ja wczesniej zamiescilam link do sklepu online - ceny promocyjne i wszystko :)
 
reklama
Exquise pochwali się swoimi "nadprogramowymi" zdobyczami z dnia dzisiejszego, a co :-)
24012012.jpg
 
Do góry