reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

przetestowaliśmy wszystkie pieluchy świata i pampersy są bezkonkurencyjne (o ile ktoś nie ma alergii). Gdy jednak chcieliśmy przyoszczędzić to z tych tańszych najlepsze były biedronkowe "DaDa":tak:

potwierdzam :tak: u nas to samo. głównie Pampers, zdarzyła sie Dada, ale kilka razy używałm tez pieluch z Rossmanna i tez są ok. :tak:

Z TT używałam wkładek laktacyjnych i są rzeczywiście lepsze niż Johnson. Niekapki i kubki treningowe tez są dobre. Ale butelki mamy Avent, bo młoda dopiero przy nich zaskoczyła picie z butli.
 
reklama
ja używałam wielorazowych przez ok. 3 miesiące i dałam za wygraną... niestety zima, dużo ciuchów do przebierania, wzmożone siusianie, 4 rzadkie kupy dziennie (bo długo była na cycu) i histerie pięciomiesięcznej Jagody przy ubieraniu zwyciężyły... :zawstydzona/y:

ogólnie super sprawa i jakbym przetrzymała jeszcze ze dwa miesiące, to pewnie nadal byłybysmy na wielorazowych, albo już młoda byłaby odpieluchowana...

jakby któraś mama była zainteresowana, to mogę podpowiedzieć co nieco, bo temat jest szeroki :tak: i polecam forum Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe - kopalnia wiedzy o pieluchach wielorazowych :tak:
 
afi gdybym miala maluszka zimowego pewnie tez pampki, ale ze to bedzie okres wiosenno- letni zadecydowalam, ze bedzie lepiej z tymi, tymbardziej, ze bedzie cieplo i chwila moment na podworku wszystko bedzie schlo, a wrzucenie do pralki z tetrowymi pieluchami to kilka minut zaledwie jak i powieszenie :)
tez mysle o maksymilianku, zeby mu przypadkiem niczego nie zagotowac :D ale zeby nie bylo tak kolorowo w miare potrzeby bede zakladac pieluche jednorazowa:)
a mam nadzieje, ze wiekszy bobas troche mniej kupka i siusia niz malutkie niemowle, wiec zime jakos zwalczymy :D

PROMOCJA!!! PIELUSZKI WIELORAZOWE PUL MINKEE 2 WKŁ (2054390272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Reniuszku, Jagoda jest majowa, więc 5,6 miesięcy miała w listopadzie i grudniu i wtedy wymiękłam, bo była na wielo od ok. 3 m-ca (już dokładnie nie pamiętam). Niestety nadal potrafiła sie obsikac i ob...ać po pachy... :sorry2: ale u Maksymilianka może być inaczej i mocno trzymam za ciebie kciuki, bo pieluszki wielorazowe są o wiele zdrowsze dla malucha :tak:

jednak uważaj na ten mikropolar, bo sporo dzieci uczula. poczytaj jeszcze to forum, które wkleiłam zanim zdecydujesz się na poważne zakupy. lepiej kupuj po jednej lub dwie sztuki z różnego rodzaju pieluch, a nie hurtowo od razu, bo może się okazać, że albo Tobie, albo małemu coś nie będzie pasowało ;-)

z wypróbowanych przez nas i sprawdzonych mogę polecić w 100%
{itti bitti} Pieluszka Bitti D'Lish Snap-In-One czerwona | PIELUSZKI WIELORAZOWE | Pieluszki All-in-One | Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Chusty - Nosidła
i
- z bambusem - BABYETTA Urszula Urbańska

dobre i tanie są też Pieluszki wielorazowe "kieszonki" Minky bambusowe Happy Flute, wkł. mikrofibra wielorazowo.pl ale potrzebują dodatkowy wkład chłonny

lubiłam też bambusowe formowanki z otulaczem flip (niezawodny!)
Otulacz FLIP (bez wkładu) One Size (rozmiar uniwersalny), napy wielorazowo.pl

i w sumie sporo tego było, ale nie pamiętam już nazw wszystkich pieluch...

i gorąco polecam bazarek Bazarek pieluszkowy :tak:

----------------------

edit: ach... wielo uzależniają... ;P aż by się znowu chciało te kolorki prać, wieszać i zakładać na pupę maluchowi ;P jednak M. już się nie zgodzi, bo wszystkie pieluchy po Jagodzie sprzedałam, a żeby zaczynać od początku musiałabym mieć jednorazowo sporą sumkę... :/
 
Ostatnia edycja:
Paulusia-slicznosci :-) Bardzo lubie firme cherokee i gymboree-kupowalam dla Alusi duzo ciuszkow obu firm, choc najbardziej uwielbiam Carter'sa. Ah ja czasami sobie mysle ze moglabym zalozyc sklep z takimi ciuszkami, sama radosc :-)
 
reklama
afi dziekuje za materialy :) kupie kilka tanszych na start, bo 70 zl za jedna to porazajaca kwota :szok:i bede trzymac kciuki za malego, zeby mu sie tansza wersja spodobala :-D
co do uzaleznienia to nie watpie.... juz sam widok bobasa w kolorowej pieluszce jest rozbrajajacy :D

iza moja sasiadka sprzedaje sprowadzane ciuszki z anglii i szkocji i ponoc fajnie jej sie interes kreci :))))))))
carters tez mi sie niesamowicie podoba, ale niestety polskie ceny nie sa juz tak kolorowe .....
 
Do góry