reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
murka wyczytalam, ze jest to fajne i pomocne, ale skomplikowane w obsludze tj jak wyciagasz dzidziusia z wanny dwoma rekoma to nie ma jak podniesc przewijaka :) ( chyba, ze sie dziecko kladzie w inne miejsce po kapieli, ale wtedy uzytecznosc calego tego sprzetu - bez sensu).
 
dziewczynki ja chyba oszalałam mam już uzbieraną mega wyprawkę
w rozmiarze 56-62
Body długi rękaw 15szt
body krótki rękaw 21szt
pajacyki 18szt
śpiochy 13szt
kaftaniki 21szt
rampersy 6szt
bluzy-sweterki 14szt
spodnie 12szt
bluzeczki 13szt
sukieneczki 4 szt
czapeczki 10szt
Do tego kombinezon i mnóstwo skarpetek:szok::szok:
Co prawda ja kupiłam mniej niż połowę ale masakra ile się tego uzbierało
 
tak tylko do 62, większość dostałam od koleżanek, co prawda kilka odpadnie jak urodzi się córeczka bo chłopięce też są ale bardzo niewiele. A ja się dowiedziałam że jestem w ciąży to tak się bałam że wszystko nowe trzeba będzie kupić bo po Nikoli pooddawałam
 
Mam pytanko do dziewczyn, które już mają dzieci - zastanawiam się nad kupnem komody z wanienką i przewijakiem, tylko nie wiem na jak długo wystarczy ta wanienka (czy nie jest za mała) i mam dylemat w związku z tym czy się ten zakup w ogóle opłaca. Jak będziecie miały chwilkę to zerknijcie i podzielcie się opinią, będę wdzięczna:)

CEBA SUZIE - KOMODA Z WANIENKA I PRZEWIJAKIEM 3w1 (2042517845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z mojego doświadczenia - wystarczy wanienka - najlepiej ta większka od razu (100cm) jeśli masz ją na czym postawić, a jak nie to wanienka ze stojakiem - całość nie przekroczy 100 zł.
Jak urodził się Piotrek to wanienkę stawialiśmy na taki stoliku, ale teraz już nie mam gdzie, więc kupię stojak do wanienki. Można go złożyć w dzień i nie będzie zajmował miejsca.
Weź pod uwagę, że część rzeczy (chociażby przewijak), będziesz używać zaledwie kilka miesięcy, wiec nie warto naprawdę wydawać zbyt wiele.
 
dziewczynki ja chyba oszalałam mam już uzbieraną mega wyprawkę
w rozmiarze 56-62
Body długi rękaw 15szt
body krótki rękaw 21szt
pajacyki 18szt
śpiochy 13szt
kaftaniki 21szt
rampersy 6szt
bluzy-sweterki 14szt
spodnie 12szt
bluzeczki 13szt
sukieneczki 4 szt
czapeczki 10szt
Do tego kombinezon i mnóstwo skarpetek:szok::szok:
Co prawda ja kupiłam mniej niż połowę ale masakra ile się tego uzbierało

Z mojego doświadczenia, patrząc na ilość - zapewniam, ze połowy z tych rzeczy nawet nie zdążysz malucowi założyć.
W najmniejszym rozmiarze zdecydowanie wystarczy wszystkiego po 5 szt. Noworodek i małe niemowlę się nie brudzi i bardzo szybko rośnie;-)
 
reklama
dziewczyny to lozeczko co wam wczoraj zdjecie wrzucilam, to ladnie mi się trafiło! Pisalam dzis do kobiety kiedy wysylka, ona cala zestresowana, bo przyszedl jej inny wzor niz zamawiala i nie ma pojecia co zrobic. Na to ja, ze to nie moja wina, ja zamowilam takie i chce takie. ona w tym moim wzorze ma tylko moskitiere i zaproponowala, ze wysle mi ta moskitiere plus reszte kompletu w ciemniejszej tonacji, taniej o 60 zl, a za 2 tyg dosle mi caly komplet taki jaki chcialam:) czyli w sumie bede miala dwa komplety poscieli pasujace do moskitiery (owieczki ecru i owieczki caffe latte).
Ale jestem happy :)
 
Do góry