reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

kivinko jeszcze nie znalazlam takiego :D ale mam wlasnie taki zamiar !! i od razu wyposazyc swoja torbe do szpitala i z glowy :)
jak bede miala swoj stolik przewijak, to zrobie shopping na allegro, zeby moc pouzupelniac swiezutkie poleczki :-D

iza co do wzorow ja osobiscie safari wybralabym do lozeczka :D nie wiem dlaczego jestem wyczulona by w miejscu, ktore dziecko spi przewazaly stonowane lagodne kolory, a tam gdzie zabawa intensywnie nasycone :)
a ja mam z kolei "Faze" na minimal ale w polaczeniu ze smiesznymi mocnymi akcentami w eko stylu :)
znalazlam taka fajna sowe do wozka i cholera chyba szwagra namowie :D :

http://allegro.pl/bbb-skip-hop-zabawna-zawieszka-do-wozka-i2045949850.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zakupy pełną parą, widzę :) Jak was poczytałam, to aż poczułam, że to już blisko :-D Jak wiecie, ja prawie wszystko mam po córce, więc będę zaopatrywać się głównie w sprawy jednorazowego użytku, typu pieluszki rozm. 1,2, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe itp.

z rzeczy wypróbowanych i sprawdzonych mogę polecić:
oilatum do kąpieli dla maluszka,
octenisept do pępka dla maluszka i na ranę po nacięciu krocza lub cc dla mamy,
bephanten do pupy maluszka i na poranione brodawki mamy (Jagodę sudocrem uczulał... :confused:),
aspirator do noska (my mamy marimer i jest ok.)


nie stosowałam pasa poporodowego ani żadnej bielizny obciskającej (można je używać jak pisała martolinka - dopiero po zakończeniu okresu połogu, aby macica mogła swobodnie się obkurczyć po porodzie) - karmiłam pół roku, uwijałam się przy dziecku (zasuwałam z x-landerem na 4 piętro po schodach :-p), trochę ćwiczyłam mięśnie brzucha (czytaj po połogu 2 razy w tygodniu po 5, w porywach do 10 min :-D), używałam ujędrniającego balsamu poporodowego na skórę brzucha Pharmaceris M, Postnatal (Poporodowy balsam ujędrniający do ciała) - kosmetyki i ich recenzje w KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) i po 10 miesiącach od porodu ważyłam 3 kg mniej niż przed zajściem w ciążę, a skóra brzucha wyglądała normalnie :tak: (gorzej z biustem... :baffled::-D ale spokojnie - po ok. pół roku po zaprzestaniu karmienia dało się na niego patrzeć :-D:-D:rofl2:).
 
Ta ilość wiedzy mnie przeraża:-p w ogóle nie wiem o co chodzi:-p

Przedstawiam Wam moje pierwsze własne łowy ciuszkowe:-D 2051604549.jpg2047364955.jpg Uwielbiam paski:-D:-D:-D:-D
 
no dziewczynki - na chwile was opuścić a tu tyle cennych informacji i szaleństwo zakupowe w pełni - jak ja to kocham :) kasia - mi tez juz różowy sie troszkę znudził, mała różnorodność w ubrankach dla dziewczynek, a paseczki są fajne...iza - ja chyba wybrałabym safari do łóżeczka, kuzynka męza miała safari i fajnie to wyglądało
pauletta - super zakup :)
u mnie w SR połozna do popy polecała linomag lub bepanthen, wspominała też o sudocremie - i chyba jak martolinka wspomniała on łagodzi podraznienia skórki wiec na poczatek może byc za mocny...ja nic nie poradzę w tej kwestii, bo to moja pierwsza ciąża ale zdaję się na rady doświadczonych mam :)
 
Ilooonka - sudokrem na pewno nie jest za mocny, stosowałam przy pierwszym dziecku, fantastycznie się sprawdzał na codzień i na ewentualne podrażnienia. Jak dla mnie - niezastąpiony. Linomag też miałam kupiony i nie użyłam go ani razu.
 
reklama
Mam pytanko do dziewczyn, które już mają dzieci - zastanawiam się nad kupnem komody z wanienką i przewijakiem, tylko nie wiem na jak długo wystarczy ta wanienka (czy nie jest za mała) i mam dylemat w związku z tym czy się ten zakup w ogóle opłaca. Jak będziecie miały chwilkę to zerknijcie i podzielcie się opinią, będę wdzięczna:)

CEBA SUZIE - KOMODA Z WANIENKA I PRZEWIJAKIEM 3w1 (2042517845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry