reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

ilooonka śliczne te spodenki:tak:
my_sweet ja też dobrze wiem że połowy nawet nie założymy ale jak dają w prezencie w super stanie to dlaczego nie skorzystać. Przy Nikoli miałam ok połowę tego i niektórych nie nosiła. Ale mam w czym przebierać:-p
kivinko to w sumie super wyszło :tak:
 
reklama
paulusia - ja tez sporo dostałam...moje siostry (a mam iż aż 5) ciągle coś mi przywożą dla Małej i nie chce psuć ich radości a poza tym to takie miłe jak się coś dostaje :) zawsze mamy opcję - puścić na allegro hehehe
 
Paulusia niezłe zbiory:D ja nie mam nawet połowy tego co Ty a uznałam że wyprawkę mam już chyba skompletowaną:p
kivinko no to super interes zrobiłaś, gratuluję;)

A powiedzcie dziewczyny, robicie od razu zapasy na rozmiar 68? bo kupiłam ostanio w Reserved kilka koszulek w tym rozmiarze ale jakieś takie duże mi się wydają. Wiadomo że każdy dzieciaczek rośnie w swoim tempie ale faktycznie wchodzi w ten rozmiar już w ok 3msc?
 
pasażerka ja już kupiłam kilkanaście rzeczy w rozmiarze 68. Antek zaczął go nosić około 3-4 miesiąca. Widziałam sie wczoraj z koleżanką , której córa siedmiomiesięczna dopiero z 68 wyrasta więc nie ma reguły.Na pewno się nie zmarnują:tak:
 
Pauletta, piękne paski! i rakieta cudna! :)

Murka, moim zdaniem o wiele bardziej funkcjonalna jest zwykła większa wanienka i osobno przewijak. a prawda jest taka, że każda mama ma inne upodobania co do 'obsługi' dziecka... ja korzystałam z przewijaka do 5 m-ca, bo Jagoda się zaczęła przekręcac na boczki i próbowała mi wyskoczyć! koleżanka, z kolei używała sporadycznie do 2 m-ca, bo było jej wygodniej na kanapie. Ale znam tez dziewczyny, które półtora roczne dzieci przewijają w łazience na przewijaku położonym na pralce ;)

Paulusia, niezłe zbiory :) ja tez mam bardzo dużo ciuszków i wiem, że młody wszystkiego nie założy ;P

Iloonka, uwielbiam ciuszki od minimundo :tak: są piękne i zawsze dobrych firm i świetnej jakości :)

Kivinko, miło ze strony sprzedawczyni, że zrekompensowała ci oczekiwanie na pościel :)

Pasazerka, miałam parę sztuk 68, ale trzeba porównywać ciuszki, bo rozmiarówka jest różna. zdarzało mi się większe 62 od 68 :eek: myślę, że za dużo nie ma co kupować, bo nie wiadomo jak szybko dziecko będzie rosło, a pogodę jaka będzie w lipcu, czy sierpniu też ciężko przewidzieć ;)
 
paulusia ale super Ci sie trafilo :D
ja tez mam juz sporo nazbieranych ubranek ( nie sadzilam, ze tak szybko uda mi sie nagromadzic az tyle) :D
body dlugi rekaw x3
body krotki rekaw x8
body bez rekawkow x7
koszuleczki krotki rekaw x3
bluzy rozpinane (ciensze) x2
spodenki x1
cieply dresik x1
pajace z rekawem x5
rampers dlugi rekaw x1
pajace na szelkach x4
bluzeczki dlugi rekaw x6
kombinezonik na wiosne x1
kurteczka letnia x1

zostaly mi do dokupienia czapeczki, kilka par spodenek, skarpeteczki :)

Zrobilam tez sobie zetawienie po co wysle rodzicow do ikei :D zeby nie bylo pomylek wydrukuje im zdjecia:)
len poduszka dziecieca
len koldra
len przescieradlo x2
komplet poscieli
pokrycie na przewijak
wanienka
recznik x2
stol do przewijania
kosze na duperele x3

:) uffff
wozek 3w1, lozeczko z materacem oraz przewijak nieprzemakalny juz mam :)))
 
Murka-a mi sie podoba ten twoj wanno-przewijak, wyglada na wygodny dla rodzica, choc faktycznie z tej wanienki to raczej Ci dzidzius szybko wyrosnie. Jak masz kaske i Ci sie podoba to czemu nie, zawsze mozna potem odsprzeac.
Paulusia2209-:D zaszalalas, musze Twoj zbior pokazac mezowi, ktory ciagle mi gledzi ze mam za duzo ubran :-D
Ja w sumie nie liczylam ile tego mam ale uzbieralam duza siate na pierwsze 3 miesiace, mam wszystkiego po okolo 5-10 szt z kazdego rodzaju.
A co do pytania o wieksze rozmiary-ja kupuje teraz na przecenach na przyszla zime, u nas to jest rozmiar 9 m (czyli okolo 74 cm), mozna trafic sliczne ciuszki za grosze.
 
Pauletta sliczne rampersy :D tez kocham paski
Kivinko a to Ci sie trafilo :D :-) widziałam posciele bardzo ładne :)))))))))))))) i ta pierwsza stonowana wlasnie najbardziej mi sie spodobała .
Pasazerka moj Marcel jak mial 3 miechy to juz spokojnie w 68 chodzil , kazde dziecko jest inne :) teraz ma 14 miesiecy i ciuchy na 86 nosi tylko ze z niego jest klocek bo wazy 12,300 .

Dziewczyny co do wanienki to naprawde z czystym sumieniem :tak:moge polecic wanienke z ikei o ktorej pisała Reniuszek , jest bardzo tania ( u mnie kosztuje 4 e ) w srodku ma gumowe antyposlizgowe paski i naprawde jest bardzo stabilna . Przy starszych dzieciakach mialam zwykła wanienke jaka mozna kupic w kazdym chyba markecie i widze roznice .

Moge jeszcze polecic dmuchany wklad na przebierak z ikei i osobno podgumowana welurowa poszewka ( ja mam w ksztalcie zaby :-D) bardzo hignieniczna zecz :)
 
reklama
poranna wlasnie dlatego zdecydowalam sie na ta wanienke :) w domu jest zwykla zolta, ale wszystko sie na niej slizga i zjezdza. Moja siostra uzywala z wkladka - gabka - dla mnie wszystkie gabki sa mega niehigieniczne. A do tej moge spokojnie wlozyc tetre i mam pewnosc, ze nie bedzie mi sie slizgac na boki :)
u nas kosztuje 20zl :)

ja podlaczam sie z poleceniem wkladu, mam go w domku jest super :) a poszewki z serduszkami z frotte :)
 
Do góry