reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
ja tez jestem na etapie lezaczkow i siedzonek, narazie sobie upatrzylam taki:
Fisher-Price Newborn-to-Toddler Portable Rocker - Fisher-Price - Babies "R" Us
ale juz widze ze na amazonie kupie za 40 dolarow (20 taniej!). I tez jest z ta fajna funkcja ze mozna zamienic w krzeselko dla dziecka 2 letniego wiec posluzy troche, opinie innych uzytkownikow ma dobre wiec jak mi cos lepszego w rece nie wpadnie to chyba kupimy ten lezaczek
 
Izka
nasz jest taki sam, tylko inne kolory i wzory, ale na ten sam styl, i w tej chwili Mateusz ma prawie 2,5 roku i lezaczek jest w bardzo dobrym stanie, nie się nie złamało, super się pierze, więc naprawdę polecam
 
Ja tez jestem na etapie leżaczka ale wczoraj przeczytałm, że mogą go używać dzieci od 3 miesiąca bo dopiero wtedy mogą patprzebywać w pozycji półleżącej to prawda? Taki miałam upatrzony a teraz to nie wiem.. :(
 
Kliki jest w tym co piszesz racja. Nikt nie będzie trzymał godzinami noworodka w pozycji półleżącej Lepiej jednak wózeczek , czy łózeczko. Czasem jednak trzeba zrobic coś w kuchni itp więc na parę minut może "uratować" życie:tak:
 
Oj dziewczyny ale szalejecie. Ja na razie zaczynam z ciuszkami. Byłam dzisiaj w PEPKO bo jest przecena. Kupiłam bodziaki za 5,99 szt.3 , śpioszki 14zł szt.2, spodenki 1 szt. Potem poszłam na ciuchland z myślą o sobie a była wyprzedaż i rzeczy dla dzieci były po 1zł za szt. i kupiłam całą reklamówkę. Nawet spódniczkę dżinsową na lato słodka. Tak więc Emilka ma już na start troszkę ciuszków. Mam też wózek i kilka tetrowych,wanienkę. Jeszcze kupię kilka rzeczy takich jak buteleczki, termometr i to co potrzebne na co dzień a resztę wpiszę na listę prezentów bo od tego jest rodzinka. A nawet jak tego nie będę miała to damy radę. A i jeszcze fotelik mi został po Gabrysi. A łóżeczko kupimy z becikowego bo na początek będzie dziecko spać w wózku.
 
Martolinka
zgadzam się w sprawie leżaczka, ja używałam jak Mati był już troszkę większy a nie od początku i mogłam do sobie wziąć do kuchni czy do łazienki i miałam go na oku a wiadomo że nie zawsze dziecko chce leżeć samo w łóżeczku
 
reklama
dziewczyny, widze, że zakupy pełna parą :)

mi się podobają takie pajace dla smyka:
mothercare nowy ciepły pajacyk nowa czapka 68 cm (2001712687) - Aukcje internetowe Allegro
BABALUNO arnold nowy pajac kombinezon 62 cm. (2025530116) - Aukcje internetowe Allegro

bardzo lubie tego sprzedawcę. zamawiałam u niego tez dla Jagody i ciuszki ma na prawde rewelacyjne, więc mogę polecić z czystym sumieniem :)

lezaczek mamy FP Fisher Price Leżaczek Bujaczek Małpka G5914 opinie użytkowników - Cokupic.pl i tez sprawdzil sie swietnie :) uzywalam od skonczenia pierwszego miesiaca, bo on ma taka opcje rozkladania dla maluchow. oczywiscie mloda nie spala w nim calymi dniami ;)
 
Do góry