reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Gochson odnośnie staników to ja prowadzę sklep z bielizną, więc nie mam z tych jakiś trudności. Jednak muszę Ci powiedzieć, że są wprawdzie staniki dla kobiet ciężarnych, ale jak dla mnie, to niczym się one nie różnią od tych normalnych. Ja obecnie nosze takie zwykłe staniki-tylko wzięłam sobie większy rozmiar. Szkoda mi kasy na staniki za 50 zł, skoro za chwilę będę musiała je wymieniać na inne. Osobiście jedyne co to mogę Wam polecić marki, jakie sama noszę lub nosiłam przed ciążą i na które klientki u mnie nigdy nie narzekały.

A więc ze staników tanich marek polecam firmę: Luise, Linaise, Weiyesi, DeSu.
Jeśli chodzi o staniki droższych marek(takie za około 45-60 zł za stanik) to polecam: Kinga, Lupoline, Gaia, Mat, i Nipplex. Osobiście z tych tanich marek nosiłam wszystkie i są naprawdę świetne. Kosztują gdzieś około 15 zł-tak przynajmniej jest u mnie w sklepie. Natomiast jeśli chodzi o te droższe marki, to jak najbardziej polecam Kingę i Nipplex. Staniki i figi mam z tych firm od 2 lat i wyglądają jak nowe. Żadnych nitek powyciąganych, zmechaceń. Biel pozostała bielą, a czerń czernia. Są naprawdę świetne.

A i jeszcze jedno-gdyby któraś miała jakieś wątpliwości, to bardzo proszę nie nosić zwykłych rajstop. Z firmy Gatta i Fiore wyszły już modele specjalne dla cięzarnych. Z Gatty jest to model Donna, a z Fiore Mamma:)

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)

Pozdrawiam:*
 
reklama
kasiagaw jak dobrze mieć wśród nas stanikową znawczynię:tak: ja właśnie kupiłam z Gaia za jeden dałam 49 a za drugi 65zł-to moje najdroższe staniki bo zawsze kupowałam na targu w lecie na zapas ale teraz jest za zimno żeby się byle gdzie rozbierać i stwierdziłam że zaszaleję:-p robaczku ja niestety już też rozmiar 44 ale mam nadzieję że wrócę do mojego 40:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiagaw sliczne ciuszki :))))))))))))))))))))) :-):-):-) ja tez ostanio zaszlałam z ciuszkami ale jeszcze paczki nie przyszly :( jak dojda to wkleje :) Uwielbiam pajace i bodziaki z early days :tak:
Ja Ci kochana w wyborze nie pomoge bo mi to sie wszystko podoba z tych 2 linków :tak:
 
WOW!!! Kasia jakie zakupy dla córci! :-) Śliczności! :-) A ten drugi link 7-pak jest świetny i niedrogo wychodzi :tak:

i dzięki bardzo za info o stanikach :-) Teraz będę zwracać większą uwagę no to, co kupuję :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kasia-boskie ciuszki, az mi sie lezka w oku zakrecila jak kupowalam dla Alusi te wszystkie kokareczke, serdusza, roze :-) Ja sie uganiam za samochodami, pilkami, zieleniami i brazami :-D
 
reklama
Do góry