reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

dziewczyny, widzę że przewinął się temat staników.. w sklepie Esotiq jest promocja polegająca na tym, że jeśli jeden komplet (stanik plus majteczki:) kupujemy to drugi mamy za darmo.. wystarczy wysłać smsa nr 4455 o treści esotiq i podać przy kasie kod. Koszt smsa- tak jak zwykly sms. Za 2 komplety zapłaciłam 100 zł, wiec mysle ze sie opłaca, jakościowo bielizna b.dobra:))
 
reklama
zeberka wlasnie masz racje :) ja mam jeszcze jedne body procz tego co zakupilam w rozm 56 ale boje sie, ze przy tempie wzrostu malego moze sie to wszystko okazac za male :) najwyzej ktorejs z was podesle paczuszka jak bedzie Waszym pasowalo :-)


w ogole jakie cudko znalazlam :D :
http://allegro.pl/sofija-spioch-wrobelek-r-62-i1966150425.html

a sama przypadkiem natrafilam na to:
http://allegro.pl/body-mothercare-7-pak-0-3-mies-wyprzedaz-i2006675380.html

w sam raz na lato i fajna promocja ! sprzedajacy ma super dziewczynkowe wersje :))))
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przyszły Maleńkie śpioszki misiowe, sprzedawca super! dorzucil jeszcze jedne w rozm 60cm tez z pluszaka z ciekawym rozpinaniem - z tylu- na podladkach poziomo i na pleckach wzdluz :) przesliczne cudenka :)
 
kasia no no ja wywalilam wlasnie cala szuflade i z pozycji lezakowo- siedzacej zachwycam sie wszystkim na raz :-)

napisz koniecznie jak te Twoje cuda z Babaluno - jak jakosc ??
 
reniuszku looknełam na te Twoje śpiochy i nie mogę od nich oczu oderwać. Prześliczne. Moje Babaluno przyszły również śliczne. I powiem, że warte swojej ceny z tego co patrzę. Wszystko takie milusie i słodkie. Zobaczymy jak będzie po praniu i prasowaniu.

Julianna leżaczek śliczny. Gdzie wyczaiłaś taką okazję? :szok::szok::szok:
 
reklama
I ja Wam coś pokażę! Co prawda nic jeszcze nie kupuje, bo postanowiłam, że odczekam do końca 7 miesiąca, ale za to dostałam w prezencie pod choinkę 3 śliczne ciuszki i po prostu non stop je oglądam- to był najlepszy prezencior! 2011-12-24 20.56.59.jpg

My jeszcze nie znamy płci, ale to ubranko jest w moim guście bez względu na wszystko;P
 
Do góry