reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Julianna-to super,ja też mam zamiar kupić Dominikowi chuste ale mysle że poczekam aż skonczy 3 miesiące i dopiero się za jakąś zaczne rozglądać:-)

zeberka i robaczek-my też nie kupujemy nowego wózka Minio odziedziczy Jedo po starszym bracie:happy: ogólnie jestem zadowolona z tego wózka,żałuje tylko ze mamy wersje na paskach a nie z obrotowymi kółkami bo to duzo wygodniejsze...ale jak się nie ma co sie lubi...:-)
 
szczerze mówiąc też myslałąm o czarnym , ale w konńu stanęło na grey :D



Do tego flanele na spod motherhood w takie fioletowe kółeczka 309_1.jpg i jakieś dodatki beda w postaci oczywiscie poscieli :D

w ogole to zobaczcie jakie kocyki boskie akocyk.jpeg są tu na stronie La Millou - producent oryginalnych wysokiej jakości kocyk�w, pościeli, maskotek dla dzieci, niemowląt i rodzic�w - La Millou

Niestety są bardzo drogie, dlatego sama sobie go nie kupie :crazy: Ale i tak mam nadzieje, ze Polunia bedzie taki miała :)
 
Ostatnia edycja:
Ja w planach nie mam zakupu chusty, jakos do nich nie jestem przekonana, moze dlatego, ze nigdy z nimi nie miałam stycznosci i nie mialam okazji jej zobaczyc na zywo i w praktyce.
Jezeli chodzi o pojazd do mojego malucha to zdecydowalismy sie na boldera sd
 
Ostatnia edycja:
augustynka śliczne te kocyki :tak:
olissa śliczny wózio;-) szczerze Wam powiem że jakbtm nie sprzedała wózka po synku to pewnie tez bym nie kupowała nowego...
ja do chusty też jakos nie mam przekonania ale moze sie skuszę;-)
a mi przyszedł leżaczek który licytowałam jestem mega zadowolona oto on:2180562104.jpg
 
Olisiaa extra ten Twoj wózeczek!

martolinka a od któego miesiąca mozna uzywać nosidełak? I najpierw z przodu sie chodzi tak? Bardzo mnie zaciekawił ten temat

kingaa1415 super ten bujaczek!
 
reklama
Julianna myslalam, ze nosidła lepsze bo są usztywaniane... A teraz to juz nie wiem. Musze poczytac cos na ten temat. Dziękuję za podrzucenie stronki!
 
Do góry