reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Kivinko-ja będę miała paracetamol w kroplach (maluszki co chwila robią kupke więc jak dajesz czopek to nie wiadomo potem czy lek się wchlona czy nie), gencjane do pępka, maści z cynkiem i jedna łagodna z witamina a+d. I tyle, resztę możesz dokupić pozńiej w miarę pojawienia się ewentualnych problemów np. Gel na zabki, krople na kolki czy pulmex na przeziebienie-to są rzeczy których nie uzyjesz na samym początku raczej. I być może nawet wćale, więc nie warto kupować na zapas. Natomiast kremik do pupki czy lek p/goraczkowy na pewno się przyda. Ta lista w linku jest ciekawa i dobra ale zbyt rozbudowana, szkoda pieniędzy na to wszystko.
 
reklama
Kivinko możesz się zaopatrzeć w paracetamol w czopkach i w syropie, to się pewnie i tak przyda prędzej czy później, coś na odparzenia też możesz mieć ale i tak nie wiadomo co pomoże maluszkowi, bo czasem trzeba metodą prób i blędów próbować wyleczyć odparzenie, leki na kolkę to raczej od miesiąca są więc nie ma co na zapas kupować podobnie jak i innych specyfików
 
Dziewczynki co myslicie o takim wozeczku:


to jest Mutsy Transporter kolor grey :)

transporter spacerowy.jpg transporter grey.jpg

Zestaw 2w1 to koszt niecałe 1700,00zł. Do tego spiworek gratis, adaptery do fotelika maxi cosi badz cybex. Bede chciała jeszcze dokupic torbe, osłone przeciwdeszczowa. Moja siostra ma taki wozek i jest baaardzo zadowolona :)
 
Ostatnia edycja:
Augustynka- ja mam ten sam, tylko, że w kolorze czarnym. Jest bardzo ładny, stabilny, świetnie się prowadzi i szczerze powiedziawszy, jako zwolenniczka prostych i monochromatycznych dizajnów bardzo polubiłam ten Twój szary kolorek. Do mojego mam do niego niebieski kocyk1_7713e3a205c9.jpgi jakąś tam kolorową zabawkę i jest gites;-)
 
Zeberka
mój będzie jeździł wprawdzie w 3 letnim wózku ale wcale nie jakimś super wypasie;-)mieliśmy wtedy mało kasy więc kupiłam to na co mnie było stać więc bez rewelacji, ale czy to takie ważne;-)
 
robaczku wiem że to mało ważne jakim wózkiem mały będzie jeździł ale trochę mi żal ...ale z drugiej strony to ja mieszkam na wsi a więc muchy,psy, koty i starsze dzieci więc wózek będzie wiecznie cały wymazany :baffled: ...eh chyba mam za dużo wolnego czasu i szukam problemów :-p
 
reklama
mam tak samo, też mi troszkę żal że inni mają takie cudeńka, a do tego moja siostra z którą mieszkam rodzi końcem maja a że dzieci ma już duże a to nieplanowane to nie ma wózka i będzie kupować i przy każdej okazji podkreśla że na pewno to nie będzie taki duży i niepraktyczny wózek jak mój:baffled:


co do kotów to nasze jak tylko został wózek przed domem to zaraz jakiś wskakiwał;-)
 
Do góry