reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Ja raczej nie skusze się na chustę bo nie potrafie wiązać. Jak inaczej dziecko przywieźć ze szpitala do domu jak nie w nosidełku ?
 
reklama
spokojnie babeczki nauczycie sie wszystkiego :tak:nie od razu Kraków zbudowano

zastanawiam się , czy krem na dwór kupować już od razu z filtrem UV , czy później taki dokupic
 
augustynka ale super te kocyki...no ale ceny powalające...mi się kilku znajomych pytało, żebym coś im podsunęła, bo chcą się zrzucić i coś nam kupić razem...to już chyba mam pomysł:-):-)

Julianna
ale śliczny kolor tej chusty...dzięki za linka...na pewno poczytam zaraz!:tak::tak:

pasazerka ale super zabawki...ja jeszcze nic nie mam z takich rzeczy...muszę się za czymś rozglądnąć...chociaż takie grzechotki to chyba trochę później dzieciaczki interesuje...

Muszę jutro rozglądnąć się za chustą...
 
reklama
Dzięki wielkie za objaśnienia. Czasem taki fotelik samochodowy ludzie nazywają nosidełkiem, stąd moje pytania. Teraz już wszystko wiem.
 
Do góry