reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Kivi- gdybym miała mieć dziewczynkę to bym Ci normalnie skradła te ciuszki:-p

A to kilka z moich upolowanych ciuszków na mega przecenach:

2012-02-06 12.23.34.jpg2012-02-06 14.37.05.jpg2012-02-06 12.22.34.jpg
 
Ostatnia edycja:
Julianna kolezanka takie miała i stwierdziła , że nic jej nie pomogły te narty;-)przez zaspy i tak nie przejechała a ma odśnieżonym w miare to i jej pompowane koła dały rade;-)
 
Kobitki...bo tak się zaczęłam zastanawiać nad fotelikiem i chodzi mi po głowie Maxi Cosi Cabrio Fix z bazą Family Fix. Mam tylko pytanko. Dlaczego foteliki z bazami izofixu są w większości montowane tyłem do kierunku jazdy? Przecież jak będę sama z Zosią gdzieś jechać, to na skrzyżowaniu obrócę się do tyłu i mogłabym zobaczyć co robi, ale nie ujrzę jej jak fotelik będzie tyłem do mnie...Może ja coś źle czytam, a może są jakieś inne foteliki pod isofix do wpięcia przodem do kierunku jazdy...Help!
 
Kobitki...bo tak się zaczęłam zastanawiać nad fotelikiem i chodzi mi po głowie Maxi Cosi Cabrio Fix z bazą Family Fix. Mam tylko pytanko. Dlaczego foteliki z bazami izofixu są w większości montowane tyłem do kierunku jazdy? Przecież jak będę sama z Zosią gdzieś jechać, to na skrzyżowaniu obrócę się do tyłu i mogłabym zobaczyć co robi, ale nie ujrzę jej jak fotelik będzie tyłem do mnie...Może ja coś źle czytam, a może są jakieś inne foteliki pod isofix do wpięcia przodem do kierunku jazdy...Help!
powymądrzam się trochę bo ostatnio oglądałam o tym w TV. Jak dziecko jest tyłem do kierunku jazdy to podczas stłuczki czy wypadku jego własny ciężar ciała go hamuje i bardziej po prostu wciska go w fotelik a nie ciągnie do przodu w stronę przedniej szyby...nie wiem czy jakoś to logicznie wyjaśniłam, nigdy nie byłam dobra z fizyki a to jest właśnie z nią związane:p
 
kasia jest takie ogolne zalozenie, zeby male szkraby jezdzily tylem, bo sa lepiej chronione przez fotelik tak jak pisze pasazerka jeszcze nigdy nie widzialam, zeby ktos noworodka wiozl przodem do kierunku jazdy.... jesli chcesz widziec dzidzie- wylacz przednie poduszki powietrzne pasazera i sadzaj mala na przednim fotelu kolo siebie :)
co do fotelika maxi cosi cabrio fix - chyba polecam, pomimo tego, ze nie uzywalam, ale naczytalam sie wiele dobrego, tez rozmawialam z gosciem, ktory ogarnia foteliki :) gdzies tu pisal na bb w watku odnosnie fotelikow... :)
 
reklama
Dziewczyny dzięki za naświetlenie mi w głowie:) :* Problem reniuszku tylko w tym, że jak z Zosią będę jechać z przodu to już nie na bazie izofixu, bo nie dam rady jej zamontować z przodu...No ale ważniejsze oczywiście jest Jej bezpieczeństwo niż moja wygoda:tak::tak:
 
Do góry