reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

1. pieluchy to kupiłam pampersy te 2-5kg żółte, dobrze chłoną pierwszą rzadką kupkę, bez wycięcia na pępek
2. ubranka dla Mateusza prałam w proszku dziecięcym, raczej dzidziuś czy bobas niż lovela, płukałam w czystej wodzie
3. wkładki to bella mamma, jakoś u nas nie można kupić nic z TT, nawet nie widziałam smoczków czy butelek:sorry:, ale te wkładki były dla mnie najlepsze
4. niani nie używałam
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi, jak dobrze że jesteście:-)!!!
Zastanawiałam się już wcześniej nad pampersami ale teraz już jestem pewna, że je kupię. Nie wiedziałam tylko co z tym pępkiem, ale skoro twierdzicie że nic się nie dzieje to super. Proszki dziś obadam, zobaczę jakie są i coś wybiorę, wkładki może te z TT uda mi się znaleźć.
Dziś zakupy, już się nie mogę doczekać, wpadnę później się pochwalić co kupiłam:)buziaki!
 
Ja już po, udał mi się upolować trochę kosmetyków i pierdółek, ale wiele jeszcze trzeba dokupić. Z ważniejszych zakupów to w końcu kupiliśmy - materac gryka - pianka - kokos grubość 10 cm, cena 85, więc całkiem nieźle. Kupiliśmy go w hurtowni w Komornikach k/Poznania ale ceny innych rzeczy (pościeli, ubranek, kocyków) nie powalały. Więc chyba zostanę wierna allegro:)
- pampersy mega paka 80 sztuk, nasze pierwsze pieluszki, aż się wzruszyłam:)
- kosmetyki do kąpieli (oliwka, płyn, szampon itp)
- podkład nieprzemakalny pod prześcieradło
- proszek kupiłam jednak jelp, był do niego płyn do płukania gratis i to mnie ostatecznie przekonało:) białego jelenia nie było a lovella miałam wrażenie że miała zbyt int.zapach
- sudocrem, ale przepłaciłam (29 zł za 125g) w necie jest taniej:(

Ale generalnie ok, czuję większy wewnętrzny spokój a to najważniejsze:)
 
murka hi hi uśmiechnęłam sie jak napisałaś, ze wzruszyłas sie kupując pampersy;-) mnie przeraza wizja tych setek złotych wpakowanych w gó...:cool2::-D
 
Ja właśnie zamówiłam takie coś nad łóżeczko :)
2075871731.jpg
 
reklama
Do góry