reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

kasia zalezy jaki masz samochod w niektorych modelach samochodu bez bazy iso fix mozna spokojnie jezdzic :) np w moim :p
 
reklama
wiem reniuszku:) tylko, że mój Mąż jak usłyszał jak bezpieczna jest ta baza i wygodna to obawiam się że nie pozwoli mi jeździć inaczej - jest bardzo przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa swojej Zosieńki:)
 
dziewczyny a ten fotelik o którym piszecie nie jest za głęboki dla niemowlaka? Mi szwagierka chce oddać fotelik ale wydaje mi sie ze jest dla nieco starszego niemowlaczka chociaż pisza że już od pierwszego dnia życia hmmmm???
 
byłam dzisiaj na zakupavch;)
kupiłam pampersiki, zestaw do obcinania pazn.wkładki laktacyjne, butelke do karmienia, chusteczki, waciki, pałeczki, sudocrem, poduszke do karmienia, termometr do wanienki, szczotke i grzebień, prześcieradło, pokrowiec na przewijak,płyn do prania i płukania loveli,majtki siatkowe,termoopakowanie :)
chyba o niczym nie zapomniałam

A mam pytanie. Czy któraś kupowała laktoator z aventu??

reniuszku oglądałam dziś te foteliki, masz racje. Musze zapytać szwagierki czy ma taką wkładkę.
 
agnes ja nie mam wielu kosmetyków, na SR mówili żeby uzywać jak najmniej. Mam płyn do mycia z szamponem nivea, krem i oliwkę bambino, maść linomag do pupy, próbke sudokremu i maść bepanthen do sutków, do tego octenisept do pępka, sól fizjologiczną do nosa.
Nam w SR mówili żeby nie używac patyczków do uszu tylko wacikiem myć samą małżowinkę.
 
reklama
Do góry