reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

My natomiast dla malutkiej nie szykujemy pokoiku ponieważ Nasz Kamilek ma urządzony a u niego w pokoju w szafce zrobiłam miejsce na jej ciuszki i ma tam swoje pudła z ikei pełne zabawek też po nim. Łóżeczko będzie stało w naszej sypialni. Mieliśmy w tym roku robić remont u Kamilka w pokoju zmienić tapetę wykładzinę ale ponieważ jesteśmy coraz bliżej kupna działki i w przyszłym roku chcielibyśmy sprzedać mieszkanie i jakiś okres będziemy mieszkać może u moich rodziców to nie chcieliśmy już ładować kasy w ten pokój, który nie posłużyłby długo naszym maluchom. Chyba, ze coś nie pójdzie po myśli i nie bedziemy się budowac to na wiosnę zrobimy remoncik.
 
reklama
Dzisiaj robiąc zakupy w Auchan udało mi się upolować wreszcie podkłady do przewijania Bella Happy :-) Nie wiedziałam jak wyglądają ale wiele o nich czytałam. Z ciekawości rozpakowałam paczkę i przyznam, że wyglądają naprawde fajnie ;-) Mam zamiar przede wszystkim wykorzystać je w szpitalu, jako podkład dla mnie gdyby coś tam chciało przecieknąć :p bo raczej Małego jest tam na czym przewijać :-)
 
Też je kupiłam ostatnio :) tylko w Carrefourze, za 14 zł, fajne są bo duże a w aptece widziałam mniejsze za 2,50 sztuka, a w tej paczce Bella jest 10 sztuk...
 
Dziewczyny polecacie jakies łóżeczka turystyczne? Do uzytku od czasu do czasu?

Nasz maluszek będzie spał w takim: ŁÓŻECZKO _KOJEC _KOŁYSKA_LAMPKA _WIBRA_PÓŁKA (1215965948) - Aukcje internetowe Allegro, ale nie wiem czy ono cenowo pasuje do kategorii od czasu do czasu ;-) Nasz będzie w nim spał na codzień, więc wzięliśmy takie "wszystko mające", ale od znajomych wiem, że można kupić dobre łóżeczko za 100 PLN i na kilka dni raz na jakiś czas jest idealne. Ale to są wtedy łóżeczka bez bajerów - samo obramowanie tylko i ta podwieszana siatka do spania na wyższym poziomie.
 
Dziewczyny,
będę miała do sprzedania kombinezony jesienno - zimowe...muszę Wam wstawić fotki... może któraś z Was będzie zainteresowana?
są niebieskie więc raczej dla chłopca....ale :-) kupowałam je, jak miałam "przeczucie" że urodzę synia - jak się okazało, że córcia to moja mama popędziła do sklepu i kupiła różowy ;-) szalona ;D
więc trochę tego za dużo się zrobiło.
Postaram się jak najszybciej wstawić fotki :-)
 
co do fajnych podkładów do przewijania, to jedna z naszych forumowych koleżanek polecała też z Rossmana z Baby Dream 10- szt za 12,99,
i potwierdzam są fajniutkie, duże i w słodziutkie misie:-):-):-)
 
reklama
Ja właśnie wczoraj kpiłam te podkłady babydream z rossmanna i zgadzam się z Meryan, że są całkiem całkiem :-) ponadto kupiłam dla maluszka:
- patyczki do uszu,
- gruszkę do nosa (aspirator też kupimy i zobaczymy co jest leprze w praktyce gruszka czy aspirator)
- półśpiochy bezuciskowe
- śliczne maleńkie buciki
- welurowy komplecik
- czapeczkę na zimę

A dla mnie:
- wkładki laktacyjne
- mega podpaski :-D
- 2 koszule do karmienia
- majtki bawełniane

Oj wczoraj miałam zakupowy dzień i lista wyprawkowa się skróciła. jeszcze tylko musimy kupić pościel do łóżeczka na zmianę, materacyk i zakupy aptekowe.
 
Do góry