reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre rady rodziców :)

To prawda. No właśnie bo może być tak jak Olka pisze i choć by mieć idealny plan i chęci to mierzysz się z takimi trudnościami. Niektóre mamy naprawdę mają na starcie trudniej... I też teraz pomyślałam że znam mamę samodzielnie wychowująca swoją córkę jedynaczkę, która kompletnie nie ma czasu na nic bo jej córka jest siłą rzeczy bardzo mocno skupiona na niej. Moje dzieci jednak mają chwilę gdy lecą w te swoje Bullerbyn i nie krążą jak helikopter wokół mnie;) Tak więc tak,bywa różnie.

Ja w wyniku mocno nieprzyjemnych zdarzeń od roku jestem sama, aktualnie z trójką dzieci. Ale wiecznie małe one nie będą. Ja mam 34 lata także przyjdą kiedyś czas samotnego prysznica i wyjścia do Biedronki 😉
 
reklama
Ja w wyniku mocno nieprzyjemnych zdarzeń od roku jestem sama, aktualnie z trójką dzieci. Ale wiecznie małe one nie będą. Ja mam 34 lata także przyjdą kiedyś czas samotnego prysznica i wyjścia do Biedronki 😉
Nie będą:) Bo to przecież wszystko etapy co nie? Przecież kiedyś w ogóle nie miałyśmy dzieci;) A Ty to w ogóle młoda Dziewczyna jesteś. Trzymaj się tam i dbaj o siebie!!🧡
 
Do góry