reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Aisha, u mnie waga wózka, choć ważna, to nie ma priorytetu, bo ja mieszkam w domu. A sprawdzałaś czy dużo siły trzeba włożyć, aby go podbić? I czy spacerówka w Camarelo jest większa od tej w Jedo?

Co do obrzęków, lekarz mi jeszcze mówił, żeby ograniczyć cukier w diecie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zor, tak, chodzi o podjazd pod krawężnik etc. Nigdy o tym nie pomyślałam, ale sprzedawca w sklepie zwrócił na to uwagę i pokazał różnicę między baby design a x-lander xa. Tyle, że ten x-lander ma spacerówkę tylko przodem do kierunku jazdy (i o ile dobrze zrozumiałam, to chyba przez to łatwiej się go podbija). A jakoś kilkumiesięcznego malucha wolałabym mieć na oku. Mam teraz trochę czasu to poczytam w końcu na ten temat więcej. Zaczynam się zastanawiać też czy te analizy teraz mają sens i czy nie kupić coś na początek a później odsprzedać i szukać innego jak będę miała uwagi co do użytkowania wybranego.
 
Ja słyszałam, że podobno te kocyki są fajne: Łapki Żyrafka - MayLily nie dość, że duże to jeszcze niesamowicie miękkie, i na takie też wyglądają przynajmniej tak się wydaje. Wiem, że dziecku zawsze taki kocyk się przyda tak jak i podusia. Zawsze podczas wyjazdów można zabrać ze sobą i dziecko nie odczuje tak rozstania z domem:)
 
Katska moja rada bierz spacerowke w dwie strony zakladana. Nasz Misiek bal sie jezdzic przodem i dopiero po jakimś czasie przekladalam a i tak wracałam do tego ulozenia tylem kilka razy bo płakał jak byl przodem. Jak Ci sie trafi taki maluszek jak nam to miałabys problem z przejsciem z gondoli na spacerowke.

Co do butów to ja jestem w szoku bo zapielam cholewke kozakow z ktorymi normalnie mialam problem :-o wiec chyba czesc mojego nadbagazu przemiescila sie wyzej.
 
Anii i to jest super rozwiazanie - pamietam ze czasem nawet.w gondoli malemu slonce.swiecilo strasznie i robilam jakieś pieluchowe zaslonki zeby go sloneczko nie razilo jak spal a taka prsekladana raczka to jak znalazl by sie sprawdzila.bo kto na srodku drogi bedzie przekladal gondole.ze.spiacym.dzieckiem. Teraz nie wymieniam wozka ale to byłby jeden z moich priorytetow :-)
 
Katska gondola jest w camarello większa o 5cm, niż w jedo. Nie wiem jak się podbija w innych wózkach, ale przewoziłam przez dość wysoki próg w przedpokoju i wg mnie ok. Spacerówek nie porównywałam wielkościowo, ale na pewno jest na dwie strony zakładana. Wolę mojego juniorka oglądać:)
Nie wiem skąd u mnie te obrzęki, bo nie używam w ogóle cukru, soli tylko do wody na makaron czy ziemniaki, przybrałam tylko 8kg w ciąży i nie mam nadciśnienia ani cukrzycy. Cóż, nie wiem, widocznie taka moja uroda.
 
reklama
Hej,

Też tak myślę, że dwustronny będzie lepszym rozwiązaniem.
Widziałam też taki jeden z przekładaną rączką (teutonia, czy jakoś tak). Był śliczny i kosztował raptem ... 4000 zł:szok: Sprawdziłam dzisiaj kupon totka, niestety wygranej brak...
Zobaczę Coletto. Dzięki za info.
 
Do góry