reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Dzięki Dorex. XA rzeczywiście łatwo się podbija, ale spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy :-(. Więc albo kupię jakiś ładny i tani wózek na początek a jak będę miała problem z wygodą użytkowania spacerówki, to później poszukam jakiejś lepszej, albo poszukam teraz jakiegoś lepszego producenta. Tylko że to wyższy koszt :-(. A jakoś dla pierworodnego chciałabym nowy wózek :-( choć na forach polecają kupować markowe, używane. Kurczę, za dużo czytam o tych wózkach i mam teraz mix w głowie.

No i tak jak piszesz - dopiero jak spróbujesz czegoś innego to zauważysz różnicę. Chyba za bardzo się tym przejmuję teraz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no właśnie ja też kupiłam pod wpływem forum markowy i wychwalany a życie zweryfikowało... i przy pierwszej okazji sprzedałam.... ale nie wiem co ci poradzić, ja też przy kupnie pierwszego wózka byłam zielona i sugerowałam się radami innych .... i potem była kicha....
 
Kupilam w końcu we wtorek spiworko-kombinezon na all i teraz czekam az przyjdzie :-) mam nadzieję ze w takim stanie jak na zdjeciach :-D Potem jeszcze tylko prasowanie tego wszystkiego :-o Nie wiem jak ja to ogarne bo tyle tego:'( Chyba poczekam na komode bo na razie wszystko czeka w pokrowcach pod lozkiem.
 
A ja dzisiaj pranie zaczęłam, najpierw swoje koszule. Teraz siedzę i próbuję pozbyć się wszytych metek z ubrań maluszka, jeszcze przed praniem, zanim wygniotą się. Tyle tego wszywają, że mnie Nowy Rok zastanie....
 
A mnie w wigilię rano zaskoczył kurier, który przywiózł paczkę z resztą drobiazgów dla dziecka;) Byłam w szoku bo zamówiłam dzień wcześniej i myślałam, że będzie po świętach.
Niniejszym mam już wszystko;)
Miałam dziś prać resztki, ale mąż wyłączył wodę i od 6 godzin okupuje łazienkę przerabiając prąd i bojler z wodą;(
Pewnie dopiero w przyszłym tyg się za to zabiorę.
Postanowiłam że do 2.01 będę miała wszystko gotowe, bo już od tygodnia mi się brzuch obniża i jakoś czuję, że dzidzi wcześniej będzie niż w lutym.
Katska te metki są takie wkurzające, doskonale cię rozumiem:(
 
Kurczę, każda rękawiczka niedrapka ma swoją porcję metek (ze smyka). I nie są osobno wszyte, tylko przy szwie głównym, więc siedzę z nożyczkami do skórek i wycinam jak najwięcej się da, żeby później skóry nie drapało, grrr ...
 
A ja nie kupowalam niedrapek tylko mam takie cieniutkie bawelniane skarpeteczki biale z przedłużona czescia ta co naciaga sie na lydke. Byly idealne przy Misku bo on to 3 sekundy i juz niedrapki sciagniete a skarpetki naciagalam prawie po lokcie wiec nie mial szans ;-) Podobno sa bodziaczki z wbudowanymi zakladkami na rączki ale nie kupowalam osobiscie.
 
made zamówiliśmy szary, tkanina jest tak srebrzysta, niejednorodna, mieni się, jak poniżej, tylko fotelika nie brałam z zestawu, a z maxi cosi, bo się bałam na dłuższe trasy

bexa_line_bialy_stel_s_g_f_15_m.jpg
 
reklama
Do góry