reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Ewka ja za moje ciążowe takie grubsze zapłaciłam prawie 30zl. Ale brzuch się.mieści, nawet cycki gdybym się uparla :)

Dorex.no.to gratuluję. Moje.łóżeczko stoi w połowie złożone, reszta po świętach bo będziemy rodzinę odwiedzać.
 
Aisha no to jak podre a mam szczescie.to mi juz nie bedzie tak zal bo to tylko 15 a nie 30 ;-)

Ale spodobala mi sie bluzka ciazowa choc nie na teraz bo cienka koszulowa i jak zobaczylam cene to szczęka mi opadla i cieszę sie ze mam sporo tunik tez takich normalnych nieciazowych bo inaczej to majatek by poszedł.
 
Ja tez sie ciesze, ze wchodze w ciuchy sprzed ciazy i powiem Wam, ze wchodze nawet w te, ktore byly na mnie ciasne :O
Dlatego dzis planuje wyciagnac moja tunike a'la baskinke i sprawdzic czy sie zmieszcze, jak tak, to do tego spodniczka, ktora kupilam 3 lata temu i... kozaczki niestety :( albo ewentualnie ubiore botki na koturnie :)
Szpilki poczekaja :p
Pozniej wrzuce Nasze foteczki, bo zapewne bedziemy robic sesje rodzinna :D
 
a ja w wigilię wystąpiłam w sukience-tunice, bo tuniką się teraz stała, getrach i adidasach do biegania, bo dzień przed wigilią tak spuchły mi nogi, że jak zadzwoniłam do położnej i wysłałam mmsa to kazała mi kupić na szybko aparat do mierzenia ciśnienia:no: już troszkę obrzęk zszedł, ale nerwów się najadłam, ale zrobiłam wczoraj KTG dla spokoju i jest ok
 
Też macie taki problem z wyborem wózka? szybciej podjeliśmy decyzję o dziecku niż o tym jaki wózek wybrać hehe i szczególnie tu o mnie chodzi heh codziennie zmieniam zdanie :-/ zastanawiam się między camarelo a jedo fyn, skupiam sie głównie na wykonaniu spacerówki i mam taki mętlik w głowie że chyba wejdziemy do sklepu i w końcu weźmiemy piereszy z brzegu
 
Kasia, Monika mnie tak spuchły nogi, że na cito kupowałam w wigilię pierwsze z brzegu kajaki..dobrze, że sklep był naprzeciwko pensjonatu i otwarty bo tutaj większość jest w wigilię zamknięta a otwarta dziś czyli w drugie święto..znalazłam fajny sklep z regionalnymi ciuchami ale same słodziaki dla dziewczynek a dla chłopców nic :(

Karolina my też nie mamy wózka i coś czuję, że K. pojedzie z dziadkami wybierać jak się rozsypiemy w szpitalu dopiero.. oglądam wózki w jakich dzieciaki jeżdżą i u kogoś bardziej mi się podobają..
 
Hejka,
Nie wiem co jest, ale o ile z opuchnięciami problemu nie miałam, to od Wigilii czuję jak mi woda zostaje w organiźmie. Mam nadzieję, że to od pogody i wkrótce przejdzie. Może u Was tak samo.

Z wyborem wózka też zaczyna się problem. Oglądałam te, wybierane przez tutejsze forumowiczki. O ile w sklepach wypowiadają się dobrze o Jedo Fyn w kwestii jakości i awaryjności, to jakoś mi on nie leży. Śliczne tapicerki i gondola, ale spacerówka to dla mnie nieporozumienie (bardzo mała i mam wrażenie, że niedopracowana). A skupiam się teraz na wyglądzie/funkcjonalności spacerówki, bo dłużej będzie użytkowana. Camarelo niestety nie widziałam na żywo. Baby design Lupo Comfort ma wg mnie fajniejszą spacerówkę. W sklepie też zwrócili nam uwagę na kwestie siły użytej do podbijania wózka przy wjeździe na krawężnik i tu x-lander xa się dobrze sprawdza - tyle, że spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy i po złożeniu zajmuje sporo miejsca w bagażniku. Zaczynam przeglądać wątki o wyborze wózka na forach i dostaję jeszcze większego mętliku w głowie :-(
 
reklama
Cześć :) ja do moich kajaków, które kupiłam w październiku juz ledwo się mieszcze. Strasznie opuchnięte mam stopy :( łydki na szczęście nie, więc je zapinanam.
Czuje ze coraz rzadziej będę gdzieś wychodzić sama bo już ledwo czlapie . Zwłaszcza że śnieg u nas dziś pada!:)
Co do wózka to ja jechałam po jedo a wyszłam.z camarelo :) u mnie przeważyla cena i to ze camarelo jest lżejszy a sama będę musiała targac na drugie piętro.
 
Do góry