reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Aisha, może już ten etap, że co nie będziesz robiła a i tak obrzęki się pojawią. Ostatnich dwóch dni nie biorę pod uwagę. Siedzenie przy stole, ciepło (jak jest więcej osób przy stole ) robią swoje. Ja jeszcze do Wigilii zakładałam obrączkę. Wczoraj już się bałam założyć. Tak mi się płyny zatrzymywały.
Nie wiem, czy to pomaga, ale ja śpię tylko na lewym boku, co jakiś czas tylko na plecach, żeby się rozprostować i rozluźnić. Plus podkładam koce pod prześcieradło na wysokości łydek. Bo mi obrzęki tylko w nogach się pojawiają..
 
reklama
ja dziś złożyłam mojego camarelo i kocham go:-D
w porównaniu do x-landera jest leciutki ma większą gondolę i jest o niebo lepszy i ma super duże koła.... moja córcia władowała sie do spacerówki i nie chciała wyjść:-D
P1060327.jpgP1060332.jpgP1060333.jpgP1060334.jpgP1060342.jpg
 

Załączniki

  • P1060327.jpg
    P1060327.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 69
  • P1060332.jpg
    P1060332.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 87
  • P1060333.jpg
    P1060333.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 71
  • P1060334.jpg
    P1060334.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 83
  • P1060342.jpg
    P1060342.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 71
my z małżem weszliśmy do sklepu z zamiarem kupna camarelo, jedo, x-lander,baby desing, a wyszliśmy z baxa line, w sensie zamówiliśmy, postawiłam wszystkie w sklepie obok siebie i wybieraliśmy pod każdym możliwym względem dla nas ważnym i to jest dobra metoda (tak mi się wydaje, a reszta wyjdzie w praniu), bo właśnie to tkanina, to spacerówka zbyt odkryta, to waga, każda ma swoje wymagania w zależności na co zwraca uwagę i gdzie mieszka, gdzie będzie użytkować wózek itp.

nie jest łatwa decyzja, życzę wytrwałości i trafnego wyboru każdej z nas
:-)
 
reklama
Katska x-move poza pompowanymi kołami w ogóle nie ma innej amortyzacji i małą trzepało strasznie na spacerach po parku ( na równym było ok). po ok 2 miesiącach strasznie zdarły się przednie kółka i zaczął cały strasznie skrzypieć... smarowanie wd 40 pomagało na krótko. Co do podbijania na krawężnikach jak mała była malutka było ok ale jak spróbowałam innego wózka ( mam dla starszej spacerówkę z babymerc) to stwierdziłam kolosalną różnicę i teraz wiem jak to lekko może iść. Poza tym strasznie ciężki i duży kloc przy wkładaniu i wyciąganiu z bagażnika ( w domu mam windę więc nie noszę) no i trzeba za każdym razem wypinać ze stelaża bo inaczej się nie da złożyć. Wózek za drogi jak na takie uchybienia.... ale oczywiście parę plusów też się znajdzie.... z tym że za połowę kasy można kupić już coś znacznie lepszego....
nie wiem jak tam inne modele ale słyszałam żę XA ma więcej fanów....
 
Do góry