reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy Styczniówek

jak jesteście takie wysokie człowieki, to bierz Tutisa, największa spacerówka, siedzisko szersze niż w innych, a spacerówką pojeździ najdłużej. Moja koleżanka przesadzała synka jak miał 6 m-cy, no i problem bo nie miała spacerówki całkiem na płasko, dzidziuś był był duży i musiała mu wyjąć tą wkładkę dla niemowlaków, bo się nie mieścił w barkach, a jak wyjęła, to znowu za twardo w pupkę i mu się pamper odciskał.
 
reklama
Czesc dziewczyny ;) jestem marcową mamą 2017 i teraz będę lutową 2019. Spodziewam się synka i w związku z tym wyprzedaję ciuszki po córce ;-) może jesteście zainteresowane? Piszcie na priv to wyślè Wam link do olx. Dzis lub jutro wystawię jeszcze te w rozmiarze 0-3;-) mozliwa sprzedaż lub wymiana na ciuszki chłopięce. Przykładowe zdjècia:

olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
20181013_110002.jpg
olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
 

Załączniki

  • olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-20-20.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 1 292
  • olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-59-13.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 250
  • olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-56-59.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 244
  • 20181013_110002.jpg
    20181013_110002.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 270
  • olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    olx_image_2018-10-13_11-26-48.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 245
A mnie ciekawi jak się przygotowujecie na styczniowe wejście ze szpitala z maluszkiem, kiedy zimno i może nawet padać śnieg? Na rynku jest wybór kurteczek zimowych, ale nigdzie nie mogę znaleźć do nich spodni na wyjście, takich zimowych, nieprzemakalnych. Niestety w szale zakupów ubrankowych zaopatrzyłam się właśnie w taką małą kurteczkę zamiast w kombinezon i teraz nie wiem za bardzo co do tego wymyśleć. Rożek teoretycznie rozwiązuje sprawę ocieplenia od dołu, ale znowu do fotelika samochodowego w rożku dziecka nie położę, a też mój samochód nie nagrzewa się zbyt szybko i ze 20 min. w zimnie dziecko będzie musiało jechać :(
Jakie wy macie pomysły na tą pierwszą styczniową wyprawę z dzieckiem do domu?
 
też pytanie, ale po pierwsze auto można nagrzać zanim wyjdziecie na zewnątrz, po drugie są specjalne śpiworki do fotelików, nie powinno się pakować dziecka w kurtce, w pasy, bo nie da się ich wtedy dobrze dociągnąć. Są też takie kocyki z otworami na pasy. Poluję na kombinezon z merinoa ale na razie nic nie trafiłam.
 
Ja mam taki śpiworek/ubranko (kaptur i rękawki ale dół workowaty bez nóg). Planuje jakieś ubranko dwie warstwy i fru w śpiworek. Auto też bym wcześniej jednak nagrzała, przejścia szpital-auto i auto-dom będą krótkie, w zależności od pogody dołożę ewentualnie kocyk, no i nakryję pieluszką tetrową ala baldachim by była jakaś drobna bariera dla przenikania zimnego powietrza czy wiatru i tyle.
 
dziewczyny ale akcja!już pewnie macie wózki, ale trafiłam na konkurs na fb i można wygrać wózek aero tutis. Mysmy inny model kupili, ale ten aero też fajny.
 
Ja mam taki śpiworek/ubranko (kaptur i rękawki ale dół workowaty bez nóg). Planuje jakieś ubranko dwie warstwy i fru w śpiworek. Auto też bym wcześniej jednak nagrzała, przejścia szpital-auto i auto-dom będą krótkie, w zależności od pogody dołożę ewentualnie kocyk, no i nakryję pieluszką tetrową ala baldachim by była jakaś drobna bariera dla przenikania zimnego powietrza czy wiatru i tyle.
Ja sie zastanawiam zeby w foteliku wynieść dzidzie do auta.. Dzidzia w czapce, kombiaku i rękawiczkach. Do tego jakis kocyk do przykrycia lub otulenia od wiatru... Auto oczywiscie wygrzane
 
Ja sie zastanawiam zeby w foteliku wynieść dzidzie do auta.. Dzidzia w czapce, kombiaku i rękawiczkach. Do tego jakis kocyk do przykrycia lub otulenia od wiatru... Auto oczywiscie wygrzane
no a jak inaczej?inacej ze szpitala nie wypuszczają, zawsze w łupince się niesie. U nas problem, no bo jak starszaka ogarnąć z ubieraniem i zapinaniem w rwf. Niech ta zima już minie.
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Do góry