reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Dziewczyny śliczne te łóżeczka dla Waszych pociech.. :tak:
Ladyli u mnie tak jak u Ciebie, mąż przygotuje łóżeczko jak będziemy w szpitalu z Helenkom jeszcze.. Przecierz to kwestia założenia prześcieradła tylko bo jak słusznie zauważyłaś noworodkowi pościel nie jest potrzebna, wręcz przeciwnie..
 
A ja dzisiaj przy okazji wizyty w aptece przypomnialam sobie ze nie mam kola ratunkowego w postaci czopkow glicerynowych i zakupilam. Poprzednio ratowały mnie w tych niekomfortowych toaoetowych chwilach. A i do szpitala jeszcze tantum rosa zapakowalam a w domu mam kore dębu do zaparzania i okladow - polecila mi polozna ;-) i sie sprawdzilo.
 
Elunia nie pomyslalam o rozpylaczu... Ostatnio to mialam tylko butelkę z dziobkiem to mase tych saszetek zuzylam. Musze poszperac w kosmetykach czy nie mam gdzies takiego rozpylacza a jak nie to podejde do rosmana bo chyba widziałam takie pojemniczki podrozne di kupienia to moze bedzie i to.
 
reklama
Tantum Rosa też mam spakowane. Chyba od Was usłyszałam o butelce z dziubkiem. Ale rzeczywiście spray może być wygodniejszy.
Mam jeszcze wodę termalną. Też wyczytałam, że podobno nadaje się do odświeżania
 
Do góry