reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

A ja akurat Tantum Rosa nie kupowałam. Wiecie, że można na ranę używać Octeniseptu? Ja z tych oszczędnych, więc jak już dla dziecka kupowałam Octenisept, to dla siebie skorzystałam i jeszcze zostało. Niby nieduża oszczędność, ale zawsze można coś fajnego kupić, choćby zabawkę dla dziecka.
 
reklama
Basia masz racje Octenisept jest świetny do pielęgnacji krocza po szyciu.. Ma właściwości odkażające, przyspiesza też gojenie się ran. Można go stosować nawet na błony śluzowe (np przy bólu gardła, można rozcieńczyć wodą i płukać).
 
A ja ani tego ani tego.
Położna mówiła ze najlepiej myć się szarym.mydłem.
Bo tantum rosa zabija tez re dobre bakterie które są odpowiedzialne za gojenie.
 
A ja ani tego ani tego.
Położna mówiła ze najlepiej myć się szarym.mydłem.
Bo tantum rosa zabija tez re dobre bakterie które są odpowiedzialne za gojenie.
Aisha mi szare mydło leży i się kurzy pod prysznicem bo mnie ten zapach odrzuca. Mam jeszcze niby to super naturalne marsylskie ale też raz za czas używam. Zobaczymy jak będzie z rana i czy będę potrzebować innych specyfików. Oby wszystko się sprawnie goilo.;-)
 
reklama
Do góry