reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

U Nas opcja wstepna :D
Brakuje wstazki na baldschimie i kokardy oraz zastanawiam sie nad zamiana kompletu Ali na komplet Mili (z pomaranczowego na bialo rozowy :) )
 

Załączniki

  • 1421521756779.jpg
    1421521756779.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Widzę dziewczyny ze łóżeczka już poubierane :-):-) Ja nie będę zakładać dopiero po wyjściu ze szpitala czy w trakcie m założy prześcieradło i ochraniacz a pościeli nie będę ubierać bo i tak mówią ze na początek tylko becik

Czy wy dziewczyny też tak macie że wydaje mi się ze czegoś nie macie kupione dla maleństw??
Bo ja to od tyg chodze i a to półki przeglądam a to różne listy wyprawowe i wydaje mi się ze czegoś nie mam a wychodzi na to że wszystko jest już gotowe, Dziś laktator i smoczki wyparzyłam.
 
Baldachim został powieszony tylko dla zdjęcia;) muszę go jeszcze wyprać i wyprasować. Ale to chyba mąż zrobi jak będę w szpitalu. POściel mam przykrytą kocem, żeby się nie kurzyła.
Wiem, że te baldachimy to kurzołapy, ale trudno, będę często prała. Bo dzidzia ma pokój z nami, często się światło tam pali i tv, a to jednak trochę osłania dziecko.
Anii mam takie wymiary : 480x175
Magsia ty też masz łóżeczko księżniczki;)
Ladyli dobrze, że mi przypomniałaś, żeby wyparzyć, jutro się za to zabiorę. Ja cały czas mam wrażenie, że mam wszystkiego za mało:p
 
Ladyli, ja mam tak z torbą porodową. W zasadzie wszystko jest, a mam wrażenie że czegoś brakuje.
Z zakupami się nie spinam (zawsze można dokupić na bieżąco), i staram się podchodzić zdroworozsądkowo. Niby fajnie mieć wyprawkę full wypas od samego początku,ale co się tak naprawdę przyda, a co jest tylko produktem marketingowym, który gra na emocjach młodych mam....
Aczkolwiek w piątek siedziałam na Allegro i szukałam jeszcze co może się przydać (znalazłam na przykład prześcieradło do wózka, tylko dobrze, że sprawdziłam wymiar materacyka w gondolii, bo się okazuje że jest większy i muszę wykombinować co by tu wykorzystać jako prześcieradełko).
Myślę teraz na rogalem do karmienia. Czy jest przydatny, czy nie.
Pozdrawiam
 
Katska ja mam rogal do karmienia. Nie wiem jak się przy dziecku sprawdzi ale podkladam go sobie pod kręgosłup jak siedzę lub leżę i jestem mega zadowolona :)
 
Anii, a masz jak zmierzyć pokrowiec na przewijak? Byłabym wdzięczna za podanie wymiarów. Bo pomysł fajny.
Ja jeszcze przewijaka nie kupiłam. Znów zastanawiam się nad przewijakiem na łóżeczko vs szafeczka-przewijak.
Materacyk w wózku ma 34x80 plus grubość ok 3-4 cm.
 
reklama
Katska pokrowcow są dwa rodzaje, ja mam ten mniejszy a materac w wózku mam 42x85cm czyli spokojnie starczy bo materac jest znacznie węższy niż przewijak. Pokrowiec ma gumki ale sporo z niego jest zawinięte pod materacyk (przymierzałam).
Chętnie Ci zmierze ten pokrowiec ale jak zwlekę się z łóżka bo przez to przeziębienie kompletnie nie mam siły
 
Do góry