reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

No jakiś taki niekumaty ten sprzedający.

Podobają mi się jeszcze:

MATA EDUKACYJNA KOJEC DO ZABAW WESOŁA FARMA CANPOL (4996744443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
KOLOROWA EDUKACYJNA MATA WESOŁE ZOO ŚWIATŁO DŹWIĘK (4985013747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT RAINFOREST 3w1 (4998030783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Choć ta co wcześniej wysłałam podoba mi się najbardziej. Niestety nigdzie nie ma informacji o tych melodyjkach, szukałam już na innych stronach. Zobaczę co teściowie powiedzą, może i tak się skusimy:)
 
reklama
aisha ta pierwsza jest fajna moja bratowa miała dl brtaanka nie ma melodyjek ale mi się podobała, ta trzecia miałam i melodyjki sa ale cieka ta mata mnie nie zachwycila
 
Aisha a te dźwięki nie są w wiszącej zabawce?

Takie maty jak ta pierwsza wysyłałaś (albo podobne) widziałam na olx. Spróbuj może do sprzedających napisać, skoro ich dzieci korzystały to powinni wiedzieć :)
 
Może się zainspirujecie :-) - my mieliśmy taka Mata edukacyjna Bright Starts Żyrafa | Świat Leona
Czasem tylko miałam wrażenie że te mrugajace światełka są zbyt jaskrawe dla dziecka ale ten grajacy kotek jeździł z nami nawet w aucie. I dla malucha podkladalam kocyk na początku żeby miał bardziej miękko albo rozkladalam na łóżku bo w środku tego materiału to tylko takie cienkie wypełnienie jest.
 
W ogóle to duży wybór takich gadżetów dla maluchów jest:p wystarczy mieć kasę i dużo miejsca w domu:p

Pochwalę się jakie mam łóżeczko dla mojego księcia:p
 

Załączniki

  • DSC_0050.jpg
    DSC_0050.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 86
  • DSC_0051.jpg
    DSC_0051.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 82
mój mąż dzisiaj złożył wózek (dotarł kurierem jakiś czas temu i trzymamy go w wózkarni obok piwnicy) i jest bossssski - w ogóle nie widać, że używany - wygląda jak nówka o_O no i opłaciło się zaryzykować za tą cenę, bo ładnie się prowadzi, fajnie buja i ogólnie jest fajny :-D
 
Aisha śliczne łóżeczko :tak:, ale ten baldachim to zdąży się zakurzyć jeszcze ... :-(
Koshka super że wózek sprawny i zadbany i że się podoba. :-)
 
reklama
Aisha łóżeczko wygląda super :) ja już też nasze chciałabym 'ubrać' ale właśnie tego kurzu się boję :D
Czy mogłabyś napisać jakie masz wymiary moskitiery?
 
Do góry