reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Ja też mam dwa, ale instrukcja mówi, że dla noworodka używa się jednego, a dwa dopiero przy dziecku raczkującym, które może się samo przemieścić.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola u nas też są dwa i właśnie do tego zmierzałam, bo u nas w instrukcji jest napisane to samo, że na początek jeden i chciałam się dowiedzieć jak u Was.
Też masz Babysense 5?
 
Tak, mam ten sam. Szczerze mówiąc jeszcze nie wypróbowany, bo mała przez większość czasu śpi z nami (jednak), ale zamierzamy zacząć od jednego sensora.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja mam pytanie do mam mających już dzieci, macie kupioną dostawkę do wózka dla starszego smyka? w sensie taką, na której może jechać na stojąco? Moja córka już od dawna dzielnie maszeruje sama, ale tak sobie myślę, że nie raz trzeba będzie z dwójką gdzieś na szybko podjechać przy brzydkiej pogodzie i wtedy spacer z trzylatką z parasolem plus wózkiem kiepsko się sprawdzi. Dlatego rozważam taką opcję tylko nie wiem która dostawka najwygodniejsza...
 
Anuleczkab, ja nam dwulatka i nie kupiłam wózka dla dwójki tylko właśnie ta platformę. Spacery trzygodzinne na pewno już to nie bedą, bo tak zawsze z moim mlodym codziennie chodziłam,teraz pewnie blisko domu będziemy sie kręcić. Kupiłam babyboard maxi firmy Pascal, ona jako jedyna, która mierzyliśmy jest tak zamontowana, ze nogami w nią nie stukam. Ma możliwość montowana pod rożnym katem i pasuje do większości wózków. Najlepiej moc przymierzyć, dlatego trochę pojezdzilsmy i poprzymierxalismy, zeby jednak mi sie tez dobrze wózek prowadziło.


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
Cześć :-)
Chciałam Wam polecić pewne rozwiązanie dla tych co podobnie jak ja kupili fotelik bez daszka :-) mamy fotelik maxi cosi, ale właśnie bez osłony bo nie pomyślałam o tym :-)
Koleżanka mi doradziła zakup samego daszka. Koszt 30 zł i super pasuje :-)
Link do: DASZEK OSŁONKA do fotelika nosidełka BUDKA NOWOŚĆ
1474884466519.jpg
1474884472089.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474884466519.jpg
    1474884466519.jpg
    78,4 KB · Wyświetleń: 413
  • 1474884472089.jpg
    1474884472089.jpg
    87,5 KB · Wyświetleń: 429
Tekila, aż dziwne, ze w maxi cosi budki nue ma, a sprawdzałas pod ta guma z tylu co jest do połowy fotelika, bo u mnie tam sie chowało i wyglądało jakby daszka nue było.


eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
reklama
Do góry