reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

A my póki co mamy takie ubranka dla Małej :-) :)

DSC_0208 - Kopia (Copy).jpg
DSC_0190 (Copy).JPG
DSC_0194 (Copy).JPG
DSC_0200 (Copy).JPG
DSC_0201 (Copy).JPG
 

Załączniki

  • DSC_0208 - Kopia (Copy).jpg
    DSC_0208 - Kopia (Copy).jpg
    679,3 KB · Wyświetleń: 406
  • DSC_0190 (Copy).JPG
    DSC_0190 (Copy).JPG
    502,9 KB · Wyświetleń: 406
  • DSC_0194 (Copy).JPG
    DSC_0194 (Copy).JPG
    628 KB · Wyświetleń: 408
  • DSC_0200 (Copy).JPG
    DSC_0200 (Copy).JPG
    794,5 KB · Wyświetleń: 407
  • DSC_0201 (Copy).JPG
    DSC_0201 (Copy).JPG
    590,7 KB · Wyświetleń: 405
reklama
Tekila pamietam Twoj,rzeczywiscie podobne są:)

Aria tj. Coletto florino carbon
Dzidzianapokladzie ale super ciuszki!:)
 
nie mam nawet jak zrobić zdjęcia bo gondolka leży w pudle a stelaż w wózkowni na dole. Przez przemeblowanie mamy masakre w domu. Mam nadzieję, że do jutra meble w pokoju córki będą już gotowe do przekładania rzeczy z kartonów i podłogi to jak ogarnę to zrobię zdjęcia, póki co nie ma szans :D
 
Dzięki dziewczyny:) muszę jeszcze kupić ubranka w większym rozmiarze chociaż nasza córka nie zapowiada się na olbrzyma;)
Ruda body kupione w sklepie stacjonarnym. na metce jest napisane le bebe Ewa body l04. Chciałam znaleźć w Internecie i Ci podesłać link ale niestety nie znalazłam.
 
Zapomnialam o tym wątku ;p

Tekila juz zaopatrzona na zimę jesteś:) fajne ciuszki, najbardziej podoba mi sie ten pierwszy czerwony kombinezon (a ja ogólnie za czerwonym u siebie nie przepadam ;p ale dla dzieci mi sie podoba).

Dzidzia też ładne te ubranka :-)

Ruda Ty tu w ogole nie powinnas zagladac by Cienie kusiło;-)



Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry