reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Nazbierało się wszystkiego bo w sumie nic nie miałam, z takich droższych rzeczy duża paka pampersów i bezdotykowy termometr i już ponad 2 stówki :p a poza tym jakieś wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, majteczki, podkłady chłonne, smoczki, butelkę, aspiratorek do noska, szczotkę to włosków, nożyczki, gaziki, sól fizjologiczną, kremik do brodawek, linomag do pupy, płyn do prania ubranek, moje witaminki i magnez. I zamówiłam Oeparol (olej z wiesiołka) i liście malin - w szkole rodzenia powiedzieli nam, żeby stosować po 36 tyg. ciąży, żeby usprawnić poród. Słyszał ktoś o tym? Dla mnie na początku zabrzmiało to jak jakieś szarlataństwo, ale zdecydowałam spróbować :D
Także nazbierał się tego. W ogóle właśnie w tym tygodniu zaczęłam panikować, że prawie nic nie mam i już jak dostałam tą paczkę to jestem trochę spokojniejsza :p
 
Ja tez kupowałam od zera z listą ale pampki małe i termometru nie miałam na liście[emoji14]a tak to pewnie każda z nas będzie to samo mniej więcej zamawiala :) podkłady duże mniejsze podpaski wielkie majty siateczkowe kompresy sól fizjologiczną itp

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bylam dzis na zakupach aptekowych i drogeryjnych kupilam jakies tam chusteczki nawilzane,aspirator,tantum rosa,sol fizjolog.,puderek,patyczki itd itp
no i podklady porodowe tam jest tylko 10szt i byly jeszcze wieksze na noc.nie wiem po paczce starczy? Chyba nie co..
A i co polecacie kupic na odparzenia albo do pupy dziecka? Bo stojac w drogerii i aptece zglupialam
 
Betka, a które podkłady kupiłaś? Te z firmy na c czy bella? Ja mam tę na c podobno lepsze, kupię jedne normalne i jedne na noc i te które na łóżko się kładzie.
 
Kupilam canpol ale tylko te zwykle paczke i chyba dokupie jeszcze te na noc tak jak mowisz.
Te na lozko mam bo do czegos kiedys kupowalam Seni firmy
 
hmmm ja nie pamietam ile zużyłam tych grubych bella po porodzie, ale duuuużo. Teraz zamówiłam 6 paczek. Po pierwsze po nacięciu krocza trzeba często zmieniać, bo lepiej się wtedy goi a po drugie jest po prostu bardziej miękko. Ale wiem, że zdania są podzielone, bo leżała ze mną dziewczyna po cesarce co szybko przeszła na normalne podpaski.
 
reklama
Do góry