reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Kakakarolina myślałam dzisiaj o Tobie będąc w tesco :tak: są kuchnie dla dzieci w przecenie 1/2, za 35 zł i 79 zł, my Laurce kupiliśmy tańszą, szaaał taki, jeszcze nie wie jak się nią bawić, więcej ją przewraca, ale herbatkę mamie zrobi :-D ogólnie teraz na dzień dziecka jest przecena zabawek Zabawki - Produkty - Tesco
a sukieneczki wypierz, może akurat jedną czy dwie ubierzesz na gości :-)
 
reklama
Rozpakowałam w końcu dzisiaj przewijak (wanna + przewijak + komoda firmy Ceba). Powiem Wam, że całkiem fajny :-). Nie składałam go jeszcze, niech sobie leży grzecznie w kartonie i nie kurzy się. Na koniec chyba nam ten nieszczęsny wózek zostanie.
jak zlozysz daj fotke, ciekawa jestem jak wyglada
 
Złożyłam ten przewijak. Nie cały (bez jednej półeczki dolnej, bez kółeczek) Kilka fotek:

IMG_3736.JPG IMG_3737.JPG IMG_3738.jpg IMG_3739.JPG IMG_3745.JPG IMG_3747.jpg

Pierwsze spostrzeżenia:
- najsłabszym punktem chyba jest ten odpływ. Koreczek wylewu dość... oryginalny :confused:. Nie wiem, czy będzie szczelnie trzymał wodę (nie próbowałam). Poza tym, jak widać na zdjęciu, wystaje i to ze 2-3 cm. Dziwne rozwiązanie. Rurka zakładana jest bez żadnego uszczelnienia. No, zobaczymy. Szukałam wanienki bez odpływu, ale albo jestem kiepskim poszukiwaczem, albo po prostu nie produkują bez odpływu. Już mamy opracowane wyjścia awaryjne, gdyby się nie sprawdzał ;-). W najbardziej hardkorowym przypadku zalepimy odpływ silikonem (i tak nie chciałam odpływu).
- wysokość - jak dla mnie - idealna. Zrobiłam sobie zdjęcie, żebyście miały porównanie. Mam 167cm. Już się mój kręgosłup cieszy :-).
- przewijak jest dość stabilny, mimo że cudów się nie spodziewałam (no nie ukrywajmy nie jest to porządna drewniana komoda). Miałam trochę obaw jeśli chodzi o stabilność przy ściągniętym przewijaku, czyli przy używaniu wanienki. Przewijak sam w sobie jest ciężki, ale okazało się, że złożony na bok nie przeważa całej konstrukcji. Może tak dla stuprocentowej pewności stabilności mogli dodać w dolnej części rurki łączące dodatkowo wszystkie nogi (takie poprzeczne), ale myślę, że jak zamontuję tą drugą półeczkę będzie jeszcze lepiej.
Chyba tyle. A czy faktycznie będę z niego zadowolona w trakcie użytkowania tak jak jestem na razie - to się zobaczy ;-).
 
Ostatnia edycja:
dzag no kolory bardzo fajne, masz szuflady, mialam identyczne, sprawdzily sie, bardzo latwo sie je czysci, odplyw hmm, zobaczysz w trakcie, szkoda ze nie ma kolek, ja moglam jezdzic po calej chacie, kregoslup jest wniebowziety :)
ja uwazam ze dobry zakup
 
dzag dobry zakup- wszytsko w jednym miejscu:tak:
Szkoda, że u mnie nie ma gdzie takiego przewijaka postawić.
k8libby lampki śliczne- cena już mniej- wogóle ciekawa strona;-)
 
reklama
Do góry